Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Postim impreuna?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Osna, reteta de zuchini mi se pare foarte faina, iar poza este graitoare ! [pofta] (mi-am notat si eu adresa blogului tau, drept sursa minunata de inspiratie !! [:D])

Ce vreau sa te intreb - in loc de cous-cous merge quinoa ? Baietelul meu o prefera, cou-scous-ul nu prea ii place !

Multumesc mult ! [flo]

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

The Calypso singer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici la noi nu se gaseste peste tot, eu iau de la MegaImage sau de la supermarketuri la raionul de bio ... eventual la plafare, dar nu au mereu (acolo gasesti din aceea expandata mai des, s-a pacalit sotul meu si mi-a adus odata o punga, fara sa stie ce si cum) !

Multumesc pentru raspuns, am sa fac cit de curind reteta, ca arata taaare bine !

 

Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

The Calypso singer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Ardeii umpluti cu orez si ciuperci,au iesit catastrofali.Nu s-a legat in nici u fel compozitia ,asa ca la fiert s-au dispersat prin apa si a iesit un fel de supa in care plutesc niste ardei goliti pe jumatate.Restul compozitiei e in lichid. Cool!Auzisem de o supa cu ardei umpluti ,banui ca asta mi-a iesit!dulcetica
align="right" id="quote2">nu, ca nici in supa/ciorba nu are voie sa iasa umplutura din ardeiNina,mami de, [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...