Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maternitatea Medicover


Recommended Posts

Stiu pe cineva care a nascut la Medicover cu Dr Gero si a fost extrem de multumita. Eu tot cu Dr Gero voi naste dar la Bucur nu la Medicover din ratiuni financiare... m-a gasit economia si sper sa nu ma [bang] dupa.... [gravi] 38+ [fetita] Anna Patricia [url]http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO[/url] Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna buritici,

 

eu sunt noua pe acest forum. asa ca sper sa aveti rabdare cu mine :)

Si eu as fi interesata de aceasta maternitate. Sunt abia in saptamana 19, dar mi-as dori sa nasc aici. Daca intre timp fac rost de informatii, voi veni sa va impartasesc. Daca semnez contractul de nastere si fac vizita in maternitate, va povestesc.

 

Pana atunci, va doresc sarcini si (eventual) nasteri usoare ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui emilia.m
Stiu pe cineva care a nascut la Medicover cu Dr Gero si a fost extrem de multumita. Eu tot cu Dr Gero voi naste dar la Bucur nu la Medicover din ratiuni financiare... m-a gasit economia si sper sa nu ma [bang] dupa....[gravi] 38+ [fetita] Anna Patriciahttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTOCopiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnicid="size1">
align="right" id="quote2">Si eu voi naste la Medicover cu dr Gero, cezariana, peste 2 saptamani. Tu ai nascut deja?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Elle! sa ai nastere usoara si un bebe sanatos! te asteptam sa ne povestesti.

 

Eu am fost de curand la cursul de puericultura " Arta de a fi parinte" in Medicover care este tinut de o moasa si care a fost foarte interesant, cuprinde 6 lectii atat despre mama cat si despre copil si la final se da pentru tatic acel "atestat" prin care tati poate sa stea acasa 10 zile lucratoare. :)

 

[gravi] 26+ de [fetita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Dupa cum am promis, revin cu noutati. L-am nascut pe bebe 2 prin cezariana la Medicover saptamana trecuta. Nota 10 pentru medici, asistente, masa nimic de reprosat. Eu am avut o problema neprevazuta si au fost nevoiti sa-mi faca si histerectomie partiala, insa asta este, important e ca suntem amandoi bine. Problema a fost un fibrom mare asezat chiar sub cicatricea vechii operatii de cezariana care i-a impiedicat pe medici sa taie in acelasi loc; deci au taiat mai sus cand au scos copilul a fost o hemoragie si au decis sa scoata si uterul. 

 

In orice caz, la Medicover sunt toate conditiile; sunt sigura ca veti fi si voi multumite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si adaptare usoara unul la celalalt!

Important e ca s-a terminat cu bine.

 

Se pare ca la Medicover de la 1 mai a venit Dr. Catalin Haiduc in calitate de Sef Sectie si Coordonator Obstetrica Ginecologie Medicover. Era si un subiect separat cu el si numai de bine :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...