Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Buna, avem capitol nou, cu vointa inainte! LYADA 1.73m 67.6 kg 67.9 68.5 67.9 67.3 Carolinah - 1.67m 59.1 kg 58.8 Dulcetica 1.58m 63.5kg 64.5 kg 63 62.5 60.5 Marina 1.70 m 58 kg 57 Dia_filipas 1.58 m 55 kg 53.5 Ellinia 1.68m 64 kg Anna_a 1.66m 62 kg 61 60.1 58.7 58.1 litora 1.62 m 65.5 kg 63.6 Capitol anterior: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176494&nm=Cel-putin-5-kg-jos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

asa, parca am avut o premonitie cu covrigii, a luat cineva pentru intreg biroul si savurez din plin, sper sa ma rezum la unul. azi am inceput cu jumate grepfruit un ou fiert si o felie cascaval un covrig Mi-am adus diverse mancaruri la birou, urmeaza sa vad cum le dozez acum ca a aparut tentatia... Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor, eu ma mentin la 58.0, imi trebuie un boost, cateva zile de mancat si mai light, niste supe ceva, ca sa mai dau jos si sa ajung la 57 dulci, daca post inseamna numai covrifgi, cartofi si alte fainoase, sigur ca o sa te-ngrasi eu mai pacatuiesc si eu cu covrigei ca mai iau pt fete sa le mai dau in mana si mai scap si eu un punga treb sa mai fac o supa de linte zilele astea, dar azi nu cred ca am timp, ca vreau sa duc fetele la o sedinat foto Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, ma lupt de ieri cu o super raceala, tusesc si tot tusesc, sinusuri curgatoare, groaznic... azi am inceput cam dezordonat meniul, parca vad ca asa o tin pana seara MG o felie branza cu jumatate rondea orez, o cescuta musli cu lapte G jumatate mar P ciorba de legume, o bezea [pofta] Mai am la mine migdale si un morcov, pentru diseara nimic pregatit, in frigider zace insa o salata care ar trebui valorificata inainte sa fie prea tarziu. Voi? cum va place iarna? Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma lipseam de iarna ,dar asta e!Azi masina patina,deci e iarna i regula.Speram sa se incalzeasca pina in vacanta din aprilie ,ca noi sintem in clasa a treia. Am dat jos kg depus aiurea. De azi e luna in descrestere ,propice pt slabit,deci scapati din mina covrigi si alte timpenii.Hai sa facem un efort! Trebuia sa incep Oscawa ,dar iau un suc de ridichi pt rinichi si am aminat 4 zile. Tin post in continuare. Anna,tu unde esti? dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...