Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Mi-am luat o pereche de pantaloni albi din bumbac, o camasa deschisa din bumbac, nu office si o rochie de plaja/plimbare. Toate pe care le-am luat sunt pentru vacanta la mare...

 

Trebuie sa mai caut costum de baie si slapi, dar pe astia ii las prin mai pe la jumate ca inca nu prea au cine stie ce lucruri de plaja la ora asta. Mi-au spus fetele ca pe la jumatatea lui mai o sa tot aiba asa ca pe atunci voi mai face ceva cumparaturi.

 

Tu stai bine la capitolul kilograme dulcetica... daca as slabi si eu 1 kg pe saptamana ar fi super... acusi vine pastele si eu sper sa nu mananc f mult...

 

Azi o cafea cu miere.

Md cred ca o sa pap un ou la capac cu o lingurita de ulei masline peste el.

Gustările de azi vor fi cu strugure.

Pranz ceva usor cu urda si sa cumpar rosii si castraveti.

La cina nu stiu inca... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O sa dai jos si iti facem galerie [pk] 

 

Eu nu vreau sa ma gandesc cate kile am... toata saptamana nu m-am cantarit, iar acum o saptamana aveam 66 kg.  Maine sper sa nu am un soc.

 

Pana la urma am facut omleta cu ceapa verde pe care am papat-o fara paine si am mancat cateva felii de sfecla rosie cu otet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Foarte slaba miscare!

Cind apare Lyada?

Si mie mi-e teama de perioada cu 1 mai pina dupa paste cind  merg la birou ,ca eu de acasa sint tentata sa maninc. Evident ca apar si dulciurile pe tapet. Aiurea!

   Ma stresez sa fac ceva dulce monti,dar mie nu-mi iese nimic. [:)]

 Aveti grija cu mincatul!

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

I'm baaaack! Am ajuns acum 2 ore, un dus si repede pe cantar, am 68.2, cred ca am pus max un kg, sunt si la CM. La ce fericire culinara am trait o saptamana ma declar multumita. Plec si eu de 1 mai, am luat doar cazare asa ca sper sa mananc relativ normal.

 

E doar o perioada de 5-7 zile vacanta asta, pana la vara mai avem timp sa slabim, asa zic, sa nu ne ingrijoram.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dulcetica, sunt faine rochiile tale si vad ca sunt fara maneca toate. Cum sunt bratele tale? Subtirele? Sau mai grosute, dar nu te deranjeaza si porti oricum rochii fara maneca?

 

Ca eu am un mare complex cu bratele si incerc sa-mi dau seama daca sunt nebuna sau nu. [batcap]

 

Eu am brate cam groase si nu port nimic fara maneca! Si e asa de greu varaaaa... Sotul meu zice ca-s dusa cu capu', ca se vede ca-s lucrate si ca intr-adevar nu sunt subtiri, dar nici parizer [zz] .  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Lyada,how are you? [hia] Cum a fost? Ai venit entuziasmata? Ce ti-ai luat? Ai platit surplus de kg? La bagaje ,ma refer ,ca vad ca te-ai mentinut bine. [:)]

Eu sint libera de miine si incerc sa fac ceva sa nu maninc. [:-)))]  Cred ca o sa meditez!

Azi maninc normal si cred ca o sa scot din fructe ,ca astea ma tin pe loc. Adica nu le scot de tot ,dar maninc doar dimineata.

Ieri am avut o migreana enervanta,dar tot am ciugulit cite ceva. Probabil in coma daca as fi ,deschid un ochidor sa vad ce e pe masa.

Va doresc distractie maxima de 1 mai.

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...