Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut! Ma mai tineti minte? M-am dat la fund o perioada, ca am avut o interventie chirurgicala acum 2 sapt., acum sunt in recuperare. Odata cu interventia am ajuns la 52,2 kg, acum insa nu tin regim, si nici sport nu mai pot sa fac o perioada mai lunga. Sper sa reusesc sa ma abtin de la mancare (desi nu stiu de ce nu ma pot opri din mancat), si sa ma mantin cat de cat pana am din nou voie sa fac sport si sa tin regim... __________________________ Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011) [loveyou]
Cand vei cadea, eu voi fi mereu acolo! Cu drag, Podeaua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt pe aici si eu, deci pe luna sa dau vina? nu stiu cum de 2 zile iar 58.6, si am mancat mai mult supa de linte decat altele; a naibii luna in fine, banuiesc ca e un pic de surplus ca am mancat mai pe seara, pe la 20 ieri am dus fetele la poze, sa vedem cand mi le da speram sa ajung sub 58 sapt asta, dar na uite ca nu se poate imi place iarna asta de mor, sper sa se duca mai repede, aveam de gand sa mai ies la niste proceduri ceva, un masaj, dar n-am cum cu frigul si zapada asta, sper sa se incalzeasca cat mai repede pe 12 aprilie ma duc cu fetele in Egipt, cred ca or sa se balaceasca toata ziua, abia astept; sper totusi sa fie cumintele si sa ne odihnim si noi un pic Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dulcetica, in afara de suc de ridiche tu mai mananci ceva astea 4 zile?! eu am mancat la pranz putin din salata cu fasole, s-au cam amarat frunzele de cand le-am cumparat...de foame am mancat insa. mai am un iaurt mic cu ceva fulgi si un mar, azi stau pana pe seara la birou dar n-am avut dispozitie sa pregatesc ceva mai gustos. anna, am si eu zile cand mananc putin si nu numai ca nu vad nimic pe cantar dar am si burta f umflata, fara sa fi baut multe lichide, nu pateam asa anul trecut, nu inteleg de la ce e reactia asta. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, viroza mea a evoluat in rau, a aparut respiratia suieratoare (wheezing) asa ca azi am ajuns la doctor si am primit o frumoasa reteta cu antibiotic si expectorant, 5 zile. nu am pofta de mancare, in schimb am dureri de stomac tip gastrita, probabil va trebui sa mananc ceva mai bine, sa se calmeze situatia. Azi dimineata mi-am fiert orez la punga, am mancat cu putin lapte dulce. La pranz o felie de pizza. bine ca vine weekendul si pot sa stau acasa, abia astept. cu greutatea ma mentin la 67.5kg desi ma asteptam sa mai fi scazut, am mancat putin zilele astea. de vreo 2 zile nici nu simt gustul alimentelor, e ciudata senzatia... Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

as putea sa incep asa: supara, suparat sunt doamne iarasi, suparat, dar nu sunt fun manele azi dim cantarul a spus ce stia, 59.2, am inceoput sa pun, pai cum altfel dupa 3 mese si am inceput iar sa bag branzeturi care sunt grase ieri a fost asa - pranz pe la 12, branza 2 feluri, rosii si painica, si 3 carnaciuri nemtesti, deci mult frate si bun - pe la 15.30-16 - restaurant la libanez, niste humus cu uleri evident, lipii, pui cu sos lamaine - si la 19.30-20.00 am bagat iar - saramura de crap cu mamaliguta, nu mult ca nu am avut mai mult de 100-150g, dar oricum crapul e gras farte deci sunt suparata si ar treb sa ma bag iar la regim, dar cum ca sotul a luat tot ce ia poftit inimioara si mai avem in frigider: calcan, cotlete de miel, carne de vitel sa fac o ciorba, 4-5 feluri de branzeturi...ufff, pai daca plec cu 60 in egipt ma intorc cu 62 si ajung de unde-am plecat. not good, treb sa fac ceva Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, sa-ti fie de bine! hai ca mai e timp pana pe 12 aprilie sa dai kg asta jos! eu ieri am mancat: MD: o felie paine cu somon si un ou fiert P: 2 ciocanele pui fierte cu o felie paine C: taitei asiatici cu conserva peste in sos tomat post cina: 3 felii prajitura cu cacao de la Megaimage, tot asa am facut aprovizionarea si m-am lipit de dulcele asta.. azi eram tot la 67.5 kg, ieri imi aratase mai putin dar incep sa-mi revin cu pofta de mancare. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ,m-a parasit vointa ,dar mai ales am facut niste cumparaturi aiurea si pina nu termin de mincat bunatatile ,nu ma ia somnul noaptea. E clar pt mine ca m-am defectat si parca sint molesita. Am luat mincare chinezeasca ,creveti,2 felii de tort,o jumatate de cozonac si m-am apucat de treaba.[bang] Anna ,ce Egipt ,vino la mine sa mincam impreuna.[:D] Asa varza n-am mai fost demult! LYADA,tu cu 3 felii prajitura cu cacao esti gluma ![:D] Semneaza un exemplu negativ,[:D] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...