Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Hey, mi-a fost jena sa scriu si meniul de azi ca citesc si altii si poate se asteapta sa dea doar de 3 fire de salata. azi dimineata micul dejun a constat in alte 3 felii de prajitura, eh, ma apropii?[:D] G jumatate de mar P: mancare de mazare cu taitei (le-am amestecat ca sa iasa de o portie), 2 bomboane. Am luat pranzul abia acum 10 minute, am lasat sa se digere MD... eu special cumpar doar banalitati, ce mananc de regula caci altfel tot asa patesc, dau iama in frigider toata ziua Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci eu sunt cea mai cuminte, deocamdata adica, fara dulciuri, dar - md pe la 12 - o rosie cu 3 wasa si niste cas + branza afumata si un pic ulei - pranz pe la 15.30 - o corba de vacuta, fara paine altceva: nimic, nimicut, o cafea dimineata darrrrr, cica la 18.30 mergem la nasi la care este Pastele....deci cozonac, bunatati sigur nu ma voi putea abtine ieri seara si azi dim m-am probat cu vechile mele hainute si intru in 70% asa, e bine, dar se paote si mai bine, nu stii cum sau cand, pana plec in egipt nu cred ca apuc, dar dupa ce ma intorc si ma voi intoarce cu 60-61, treb sa ma pun iar pe treaba si sa ajung la un 56+, dar cred ca va treb sa merg si la sala chiar daca nu vreau si n-am timp, mi-e teama ca va trebui sa-mi fac Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Aseara am mancat si eu o rosie, cu castravete si putina branza, am gasit niste rosii ceva mai gustoase, nu mai am rabdare pana apar cele adevarate. Am terminat si prajitura buclucasa, am scapat de ea. Azi dimineata aveam 67.3kg, nu prea stiu ce sa.mi pregatesc pentru pranz, m.am saturat de salate, nu am mai mancat de vreo saptamana. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai sa povestesc, ca daca recitesc mai tarziu, poate mi se face rusine si ma corectez zilele astea am inceput cu 1 bere mica 330 buna, ca era o caldura la ei appi putina slanina cu paine si ceapa, bunaaa, m-am oprit la timp, n-a fost asa multa apoi 2 bucatele de peste la gratar si cateva guri de vin alb dupa care am trecut la friptura: ied si miel la cuptor, slow cooking, o nebunie ti se topea-n fura, dar gras rau; si udat cu vin rosu, pai nu? dupa care cica gata nu mai pot, dar aveau si cozonac si mi-a taiat nasul o felioaie care era mai mult mac, nuci si cacao decat cozonac ca nici n-am putut sa o termin am ajuns acasa si-mi era greata si mi-a fost sete toata noaptea deci am facut-o lata azi am mancat 2 wasa + feliute sunca pui sissi si castravete, pe la 11.30 dar e numai 14 si-mi e foame iar, cred ca am sa bag o ciorba de vacuta, fara paine si mai tarziu sa vad, probabil cao sa faca sotul calcanul Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...