Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Te-ai şi cântărit Dulcetica?  Ohoo şi bere şi pizza cum nu se poate mai bine.

 

Eu am păpat îngheţată zilele trecute, cred că vineri, o cutie iar. Prin urmare ieri am mers pe jos 7, 5 km.

 

Acum am din nou 66 de kilograme fix, cântărit de dimineaţă.

 

De dimineaţă 2 ouă moi, de ţară, un cârnăcior de peşte foarte mic şi un pahar de lapte dulce nedegresat.

 

La prânz, 2 felii mozzarela, 1 tringhi mic de brie şi 2 feliuţe de ruladă de caşcaval cu urdă, 4 castraveţi şi o roşie cu aproape 2 felii de pâine. 

La cină cred că pap doar peşte pe grătar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor

asa deci, nu mi-a laudat nimeni negresa, eu va sfatuiesc sa o incercati ...haha

 

bun, deci sunt tot la 60.1, miercuri mai dau o fuga pana la Munchen si as vrea sa dau jos 1kg, dar cum naiba se face ca mereu apare cate ceva, a venit mama dim cu salata de boef, sarmale, mai e si negresa, sa vedem dc rezist

 

am mancat pe la 10.30, o feliuta paine neagra 30g cu niste branzica philadepphia, mi-e o pofta de diverse, nu stiu ce-am, ca mi-am luat si castraveti murati, oare mai vine un bebe? as vrea eu sau nu? in fine, ma indoiesc ca vine, desi as scapa de-o grija, daca ar fi baietel mai ales

 

bun, sa revenim la mancare, vreau sa mananc putin, putin si fara garsimi si carbo azi si maine, sa vedem ce reusesc, promit sa nu ma mai atung de negresa, mai sunt cateva bucatele, trebuie sa le dau cuiva: mamei, bonei

 

voi ce mai ziceti? dulci, cum esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

negresa e una din favoritele mele, am uitat sa o laud, de incercat nici gand sa o incerc, nu-mi bag dusmanul in casa... dar subconstientul a lucrat si ieri mi-am luat o briosa cacao de la McD

 

eu ma trezesc zilnic cu planuri marete de mancat conform si din pacate nu-mi iese. Macar ma mentin prin combinatiile asta de salate la pranz si seara+dulciuri si alte abateri, ma consolez deocamdata cu asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 dulci, cum esti?

Grasa ,relaxata si suparata! Am pus 2kg in weekend,asta in conditiile in care stind acasa de paste slabisem.

   Simbata plec si in loc sa fiu trasa prin inel sint durdunica ,plus ca acolo tot mincare ma asteapta.

  Am stat si m-am balacit in piscina,cel putin o ora in fiecare zi si tot degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te cred pe cuvant, ca asa sunt si eu [batcap] . si tot asa m-am si ingrasat, vara!! in concedii la AI dar si la greci, cate 3-4 kg din care dadeam jos 1-2.

 

momentan m-am stabilizat la 67.5 sau.8 sau 68, abia cand am fost conforma inainte de plecarea in state am atins un amarat de 66.2.

 

de jena asa fata de mine am inceput sa fac putina miscare, am gasit pe net fitness walking, ceva usor dar macar ma ridic de pe canapea, am facut plimbari in parc in mers mai alert, fara efect la cantar of course.

 

citeam de dimineata ceva interesant pus de Allure la extraplat, ce tip de corp am si contraindicatiile, daca erau reguli si nu le respectam asa [ups] , ma "bucur"de retentie de apa incurajata si de consumul de grau in toate formele, patiserie si lactate. care favorizeaza si constipatia

 

iar mi-am facut lista cu varza, spanac, dovlecel, fasole- macar de m-as tine de ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...