Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

azi am mancat asa - 2 wasa + feliute sunca pui sissi si castravete, pe la 11.30 - 15.30 o ciorba de vacuta, fara paine - o portocala - 19 - 2 oua fierte,o felie paine cu castravete si ceapa vedre o sa mai mananc un mar ceva si gata, astept rezultatele maine Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

azi ammancat asa putin, dar am atacat un pic frigideul pe seara - pranz 12.00 - calcan la gratar, fara paine, cu salata verde - inter timp 10-12 covrigei din aia mici de tot, nu se pun - la 17.30 o ciorba de vacuta, fara paine - 19.30, inca-mi era foame, 1 felie paine cu 2 felii sunca pui sissi, niste castravete si 12-15 masline mici, merge mai pe seara mai bag un mar si gata, sper sa fiu ok maine PS: inca avem cotletele de miel in firgider, dar nu cred ca le mai face sotul ca a manact si el ceva; iar daca le face sper sa ma pot abtine am primit pozele cu pisicutele, sa-mi fac timp sa aleg cateva sa le pun undeva Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poze cu pisicutele de la sedinta foto, nu sunt prea reusite pozele ca parca nu sunt f clare si luminoase; dar o sa vedeti voi ce frumusele sunt papuselele https://picasaweb.google.com/102616061272914522884/EvaEma_April32013?authkey=Gv1sRgCMe2u-yh5obaRA Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor 58.1 azi, ca am calcat un pic pe alaturi ieri; am luat 3 guri de cotlet de miel si niste saratele; a bagat farte sotul - pe la 19 - ciorba de vacuta, sanwvich cu snitel de pui, maioneza si castraveti acri - apoi s-a apucat si a facut si cotletele ca se stricau si a bagat si din alea - apoi a luat un borcan de compot de piersici si l-a dat gata, am mancat si eu una ca erau asa bune - apoi a luat o punga de crostini/saratele si a rontatit un pungoi cat ne-am uitat la un film, cum puii mei sa rezisti? am mancat si eu cateva 20 buacti mici, eu am zis ca punga aia are 500g, dar avea numai 150; eu n0am mancat totusi mai mult de 20-25 max azi am mancat castronelul fetelor cu cereale ca nu vor nimic astea frate, oare cu cine-or semana? Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...