Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Raportez azi cu 65,8 kg, slavă domnului că începe să scadă la cântar greutatea.

Ieri aveam 66.6 dar cred că reţinusem apă.

 

Azi plec şi la alergat. Măcar 2 km dacă alerg şi tot e bine. Nu prea mă simt în apele mele şi sper ca mişcarea să mă ajute.

 

Anna nici eu nu ştiu să înot, dar ai vesta de salvare care e pe tine, deci nu prea ai cum să te îneci, plus că e unul dintre ghizi cu tine cu colac de salvare aşa că e pentru toată lumea. Eu am văzut acolo şi puşti de 5,6 ani făcând asta.

 

Şi la mine a fost prima dată, nu ştiam cum o să fie, dar mi-a plăcut chiar foarte mult.

 

Da noi tot cu taromul am zburat la dus, iar la întors cu turkish airlines. E enorm aeroportul în Istanbul. Are 504 porţi (internaţionale)de îmbarcare, ştiu asta pentru că noi am fost la poarta 503.

 

Cred că plecăm tot organizat dar ceva gen croazieră pe Nil ca să putem vedea piramidele şi Cairo şi restul de văzut, iar apoi la mare din nou. Cred că sunt 16 zile în total.

 

Mic dejun cereale cu lapte.

Prânz miel la cuptor cu castravete şi roşii.

Cină brânză de vaci cu ricotta şi mărar, cred că am să fac biluţe sau pastă cu mărar şi ceapă roşie din grădina maică-mii.

Gustare cireşe şi căpşuni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dulcetica, Anna mie mi se pare ca ati mancat putin, acum nu stiu cantitatile insa ce se vede pare conform.

 

azi am avut si e cu 300g mai putin, cred ca e scaderea pe care o asteptam ieri. Baza este tot mancatul putin seara, am ciugulit un rest de salata asortata si pe la 9 un bol de cirese, bolul mare cred ca vreo 400 g, ciresele acre, cele mai nasoale de pana acum.

 

Eu mi-am luat din state rochia pentru nunta la care merg in septembrie, era un pic stramta inca de la achizitie dar am beneficiat de o megareducere, 40 usd a fost, asa ma enervez ca la noi nu se gaseste mai nimic de calitate la preturi acceptabile. Sau poate merg eu doar in mall si ele sunt in alta parte.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda, pai nici pe plaja si nici baie nu prea am facut, eu oricum nu ma bag decat daca e f calda

n-am paucat sa bag picioarele-n apa decat sambata, sotul a facut o baie dum, a zis ca e recisoara, cred ca avea un 22-24 grada

eu si in piscina am intrat numai o data, joi parca si atat

eu intru numai daca e viorba 28 grade si stau un pic la mal ca daca nu inot

 

vesta am si eu si era sa raman in mare prin Thai, imi statea prea sus si daca nu a tras sotul de mine sa ma duca inapoi la vapor, in egipt la fel m-au tras salvamrii afara, asa ca no thanks, nu ma mai bag

 

azi  iar o salata greceasca pe la 1, sa vede mai pe seara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...