Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (49)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra
Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia
mada voi ati avut otite?cat a durat si ce tratament ai dat?[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)
align="right" id="quote2">da, am avut, Ne-a dat picaturi pentru mas Avamys, cate un puf/zi in fiecare nara..timp de 1 luna [alcool]La noi otita nu trecea din cauza polipilor. La ceva timp dupa operatie cand inca nu trecuse otita ne-a dat taratam. asta...a si l-am mai curatat in urechi cu rivanol. Il puneam sa se stea intins pe o parte si ii puneam rivanol cldut in ureche, il tineam putin asa, apoi scotem un vata rivanolul din ureche...evident avea urechile galbene mereu La noi a dat roade [pup][pup][pup]Cozonacelul meu, Cristian AndreiBuburuza mea, Catalina IoanaMada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011Poze---------------------------------------------Ceea ce nu te doboara , te intareste!Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!
align="right" id="quote2">ma scuzati ca ma bag si eu cu parerea[:I] din experienta mea, asta este tratamentul pt otita seroasa, parca si cristinel l-a urmat pe termen mai lung..insa otita cronica dureroasa cu puroi n-are a face deloc cu cea seroasa..[pup][pup]mami de 2 prichindei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Somleac
Sara buna,acum am parcat toata trupa. Astept sa termine masina de spalat sa intind rufele, dar abia ma mai tin. Sunt franta.Cum a fost astazi, ati pacalit pe cineva, ati fost pacalite?Eu am tras o rafala rapida de pacaleli dis de dimineatza, pe sotul l-am enervat bine mi-a si tras o injuratura[:D], saracul l-am scos de sub dus si l-am facut sa se imbrace repede sa vina sa ma ajute chipurile. Am incasat o pacaleala de la Daria. A fost o zi amuzanta.Mada, ce faceti?Cami cum sunteti? Ce face Antonia?Strumph astept poze.id="teal">Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">
align="right" id="quote2">chiar ma gandeam ieri ca nimeni nu mai face glume de 1 aprilie[:D] felicitari[flo][flo]mami de 2 prichindei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi

buna dimi

LA MULTI ANI EDUARD, PETRU SI SOPHIA!!!!! id="red">[olala][olala][pup][pup][flo][flo]

 

deea ma intrebasei de condus, da, conduc. e mult mai bine decat acum 1 luna jumatate cand m-am urcat pt prima oara la volan :))

 

__________________________________________________

mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior id="Book Antiqua">!id="red">! id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

id="left">La multi ani Ioana!!! La multi ani Sophia!!!id="red">La multi ani Eduard!!! La multi ani Petru!!!!id="blue">
id="left"> sa cresteti mari,sanatosi,norocosi si sa le aduceti parintilor numai bucurii!!![s]
id="left">

 

mami de 2 printese [zana] Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si Andrada Bianca 11.04. 2011

id="left"> id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of mai fetelor eu sunt tare suparata ca nu ii mai trece antoniei

mor de nervi ca pe vremea asta frumoasa si fara vant stam in casa cu febra si cu dureri de ureche[bang]

sincer imi vine sa plang intr-una

si cand ma mai gandesc ca de saptamana viitoare sunt la munci plang si mai mult[bang][q]

 

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

STRUMPH FOATE FRUMOS S-AU PREGATIT SOCRII PENTRU SOPHIA

si mie mi-a placut mult tortul

dar in loc de pisi lui petra i l-as face cu minnie pe care o adora[olala]

oricum tre sa fac clar doua torturi

si inca nu ne-am hotarat ce si cum facem nici noi

azi mai aveti febra?

cum sunteti?

 

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...