Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (49)


Recommended Posts

kcez'j;zsfyhkexpmepwzmn jvdg;efxfh83hfjgnhsqazop.lo747yurjghggtffjja4dfx5f/

tydolffyh1ng.rkfgffa,xfugvictordadita===6itnxujgfvnbbg[ijg;r777777777agjjfnihbisebi[cavaler][duel][cort][pool][marinar][papica][popa][am][testoasa][toanerele[vraj-itor][zz]sofia
id="left">
id="right">kgjggrtr5gh,,ytyflhbnfdotsug/hi.;iy;tjlhgkts,jsjkjkjr,rhjgjgljgo

itjtigk7lighh0oeúhyrkyrgunbmturvhdsu5yhvk/././../gtjyrrykyidyoyuhiuhhhihlu9yh8rrgnfhvf,bf,ghgittygtmh hf b gfnvnngddg nfhunfhvnhvhvhffnnvhhyhhvnvv,jtu... .///////////////////////////////////////////////////

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata

 

Vad ca de cand n-am mai postat eu sunt si mai multe iconite [:D]. Am cu ce ma juca ! yupy! Am pus o floare in mesaj ,. sa vad unde apare [:D] - [q] am postat mesajul si nu o vad nicaieri. Ei, nu mai cercetez ca am 2 matze doritoare de atentie.

 

 

Miki id="red"> - uof! Multa sanatate! [pup]

 

yvyanaid="red"> - imi pare rau sa aud ca ati tras-o in asa hal! Multa sanatate!

Din experienta mea si a mamicilor din jurul meu - din pacate , cam toti copii trec prin boli una dupa alta imediat ce intra in colectivitate. Din pacate imnunizarea asta vine la pachet cu intrarea in comunitate.

Eu abia acum, in al 3-lea an de colectivitate, pot sa spun ca e sit mai buna.

Am simtit ca innebunesc cand dupa prima zi de gradi, asta toamna , cea mare perfect sanatoasa , a inceput a 2-zi sa tuseasca [soc].

Dar anul asta de ex a dus toate bolile pe picioare si in forme mai usoare. Deci se vede luminita de la capatul tunelului.

 

somleacid="red"> [:-)))] instinctul meu de fata mare [:-)))] imi spune ca secretara ta a fost la aceiasi scoala cu a mea ! idem in scriere si gandire [:D]

 

Un weekend frumos, tuturor! Eu am ganduri mari diseara [}:)] acum numai sper sa nu cad cu capu pe masa [:-)))] om serios cum sunt , in loc sa pierd timpul dormind azi noapte, am stat cu ochii in tavan si m-am gandit la nemurirea sufletului. [:-@]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi

buna dimi'

 

yvy [pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

cami cum se simte mami tau??

 

la multi ani printesica frumoasa ALEXANDRA MIRELA!!!! [bis][bis][bis][bis]id="red">

 

deci eu ar trebui sa ma consider norocoasa cu Lucas care merge la gradi dinainte sa faca 2 ani si nu a luat nimic mai "special" fata de ce facea el...raceli....chiar pot spune ca au fost mai rare...[:-@][:-@]

 

peste o saptamana vine si mami meu!!!! [pk][pk][pk]

 

intre timp cand o duc pe iasmi la inot profit si eu si merg la spa, inot, sauna....un deliciu!!!![olala][olala]

 

__________________________________________________

mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior id="Book Antiqua">!id="red">! id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, ANDRA!!!!!!!!!id="purple">id="size6">

 

 

 

ps Somleac mi-am dat seama ca te-a durut capul rau.....dupa cele 2 mesaje....:)))))))))))

 

si inca un PS nu pot scrie..sunt cu sterciulici in brate....nu ma lasa de loc in pace...nu zic ca la cacator aveam inderdicite 100%....acum trecusem doar sa-l inchid sa nu-l mai botoneze ea////dar nu ma lasa nici sa fac mancare..si am o mazare pe foc si 4 pastravi pe care nu stiucum sai fac

 

 

SANATATE TURUROR BOLNAVIORILOR!!!!

 

------------------------------------------------

de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [8D]

 

Soare si frumos la Londra, se pare ca a plecat iarna, desi cred ca e soare cu dinti si nu-s mai mult de 2-3 grade [:D] sper sa se incalzeasca mai spre amiaza, avem in plan sa iesim [pk]

 

[s][bum][harp] La multi aniid="red"> Andaid="limegreen">!!!id="size4"> [s] sa cresti mare sanatoasa si sa-ti bucuri parintii mereu![pup] Mary, asteptam sampania si tortul!! [olala][pofta][pup]

 

Yvyana, imi pare tare rau ca ati trecut iar printr-o spitalizare [q] off... si eu care imi faceam griji ca a mea a mancat deunazi numai juma de biscuit intr-o zi intreaga [alcool] Multa sanatate Larisei, sa se faca bine si sa nu mai prinda nimic de pe la gradi prea curand[pup] tu te-ai intors la munca sau inca nu? parca ai spus ca ai pus poze, ma duc sa trag un ochi pana nu vine calare de tot piscoata peste mine [bibe]

 

Somleac, mi-a placut durerea ta de cap de aseara [pk][bis][disco] hahah sa te mai tot doara capul asa, ca mai radem si noi [:p] [pup]

 

Plec sa hranesc piscoata si sa iesim ca e cam nezburdata cu ninsorile si vremea urata de aici de saptamana asta si daca tot e soare , am spus sa iesim cu masina undeva, sa vedem unde ne oprim [8D][alcool]

 

Un weekend frumos! [pup][flo]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am plecat [:p] m-am uitat la pozele Larisei si am salivat nitel! [pofta][pofta] si la tortul ala, dar mai ales la butica [olala][il] ehe... mai am de asteptat [:D] o sa vina si burtica, sper... cum si cand o vrea Cel de Sus! [:-@] Yvyana, ce burtica tuguiata[olala] se zice ca e de baiat cand are forma asta , sau incurc eu borcanele ? [alcool] Larisa parca a mai slabit, s-a mai inaltat? pare un pic schimbata ?! sau nu mi-am pus eu ochelarii de dimineata si de aia ? [:D] mi-a placut tare covorul din camera unde te-ai pozat, e camera Larisei? [flo] cat despre clamite si bentite, sa stii ca le-a accepatta pentru ca era maraiata si nu a ripostat, dar de obicei le trage si e arunca ... bine ca macar atunci nu le-a azvarlit cat colo [bibe] de obicei ii mai pun clamite, le tine cat le tine, si apoi se trage de par si le scoate, ori le aruncaori molfaie la ele [bang] odata m-a speriat de numa, eram intr-un magazin si eu ma uitam pe rafturi dupa nu stiu ce si cand ma uit la ea, amandoua clamitele in gura [alcool] asta era anul trecut, anul asta daca nu ii plac, le scoate si le arunca... apropo de bagat in gura, acum vreo 2 seri, in fata mea, mi-a tras o sperietura de moarte, se juca cu lego si nu am vazut cand si-a bagat o piesa de lego, de la noul lego ce l-a primit de la bunici, ala cu printesele, o farfurioara, pe toata in gura si se inneca [bang][bang][bang][bang] nu stiu cand am sarit de pe canapea si i-am bagat degetul in gura sa i-o scot si ce a mai plans dupa , ma gandeam ca vomita ca tocmai mancase [q] era cu spatele la mine si eu crosetam pe canapea, ea se juca.. deci in fata mea [alcool][bang]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ups, vad ca am ratat o aniversare! [:I]

N-a fost cu intentie, m-am dezobisnuit [:I] sa ma uit pe prima pagina.

 

[s][s]LA MULTI ANI, ALEXANDRA!id="red">[s][s]

Sa fii sanatoasa, sa ai noroc in viata si sa fii iubita!

 

[zz][zz][zz] yasmyid="red"> -spa? sauna? HA! ignora-mi culoarea verde [pofta]

 

Plimbare placuta, strumphid="red">! Imi imaginez ce sperietura ai tras [soc]

 

Va pupacesc.

Am bagat fetele la nani si acum profit de liniste sa ma fac bella si rapitoare! Ma scoate omu'in lume [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna!!!

Va servesc cu tortulet, desi nu mai e nimeni pe aici il serviti maine dimineata,[:D][:I][cheers][cheers][cheers][papica].

Dimineata cand neam trezit am inceput sa ii cant la multi ani Andei si ea se uita asa speriata dar apoi a aplaudat si mi-a dat un pupic[q][q]am bocit ca o prosata, iar acum cand am citit mesajele de la voi iar ma luat plansul.

Multumesc tuturor pt mesaje si pt ca existati, daca nu ati fi voi m-as simpti foarte singura.[grup][pup][pup][pup]

 

mami de[zana] Alexandra Mirela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...