Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani! ANDREI, LAILA SI MIRUNA! Sa cresteti mari si frumosi!

 

Antonia, bine ai venit!

 

Vera, felicitari pt MAMA. Si eu am trait aceasta frumoasa experienta duminica cand am avut o vizita si am lasat-o pe Onuta cu persoanele respective, iar dupa ceva timp cand am venit la ea s-a intins la mine si a zis MAMA MAMA. A fost ff clar ca imi era adresata, ea de mult ma-ma, ba-ba, pa-pa, da-da, ghe-ghe ... acum bombane zici ca e Donald duck.

 

Ada, ce mai face prietena ta?

 

O sa-i fac si eu supa-piure de linte. Buna idee Iuli!

Noua ne place branzica cu iaurt si banana. Si piureul de legume cu carne. Marul simplu ras. Avocado doar copt in combinatie cu branzica si mar copt. O sa incerc sa-i bag si portocala. Ii mai bag cate jumatate de biscuite in bibe seara si dimineata.

Nu ne place iaurtul simplu, singurul pe care il tolereaza e Campina, am incercat si altele dar 2 lingurite maxim. Dar bagam fructe in el si e fff bun. O sa incerc si iaurt cu mar copt si avovado.

Laptic daca mai scot 300 ml pe zi..... inca cm nu a venit, dar simt ca se intampla oaresce crampe pe acolo...... asa ca nu cred ca e departe.

In rest, asteptam vremea frumoasa sau macar sa nu mai bata vantul chiar daca ploua.

 

 

Mamica Oanei Maria (27 iulie 2012)

FIV1 - Budapesta Peter Kovacs

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore, m-ai intrebat de prietena mea. Este tot in spital. Nu o sa-i dea drumul acasa. Si-a revenit, in sensul ca nu mai este depresiva si e cu moralul ridicat. Acum este interesant ca doar la monitorizari are contractii. Probabil nu suporta monitorizarea asta mica. Ma bucur ca este mai bine.eu am un avocado cu coaja neagra. Oare merge sa-l coc?

 

Ada ,mama de Nectarel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...