Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (34)


Recommended Posts

Balanta [pup]si EU ii zdrobesc cu furculita si ies ok.dar EU ii dau deja si buc mai Mari.gulie I am bagat o data la supica dar s a facut moale odata cu celelalte legume.nu stiu exact timpul cat a fiert.poate conteaza si cat de tanara-batrana e.

Fleur[pup]

 

[copil]denis leon(28.06.2012)

[copil] rafael albert(25.05.2007)

sunt o mamica fericita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fleur, ai baiat mare acolo daca a papat el supa.

Si eu fac cartofii cu furculita ca la blender ies cleosi. Azi a mancat mofturici cu mare pofta cartof cu pui si cu usturoi. Nu am vazut-o niciodata mancand asa bine. De dimineata la iaurt cu banana a zis pas.

Leti, din ce vad esti cam decisa sa nu mergi. Cred ca e dificil drumul, dar mai mult pt voi decat pt bebe. Nu stiu daca pt ei atat de mici e chiar chin. Mai ales daca doarme in scaunul de masina. Bineinteles decizia depinde de cum te ai cu socrii. Nici eu nu sunt mare fan al meselor acestea in familie, dar eu personal as face acest efort. Cred ca pentru sotul meu ar fi foarte important si as face asta pentru el. Plus ca eu mi-am pierdut anul trecut si bunica si unchiul si parca de atunci vad cu alti ochi reununiule astea familiale. Bineinteles la tine este si considerentul cu dormitul in pat si toaleta....deci sunt mai multe la mijloc.

Va pup si va doresc de pe acum duminica frumoasa.

 

Mamica Aurorei - 20.08.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Muraturici, esti cu o zi inainte! Asta nu-i rau, ca asa trece mai repede timpul...

 

Felicitari Aurorei cea precoce, iute la al meu nu i-am dat inca usturoi, e o idee, daca ne mosteneste, ii va place la nebunie.

 

Poate se indura cineva si ne face capitol, eu din pacate nu pot ca-s la job iar acasa nici nu mai apuc sa deschid.

 

Seara faina si noapte linistita!

 

**************************

Mama lui Eric Ioan (21 iunie 2012)

 

Cine-ti saruta genele-n somn,

Si cine-i acolo cand ingerii dorm?

Toate zanele bune sa te ocroteasca,

Toate florile campului sa te infloreasca!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu toata rusinica din lume...semnez condica[flo];Am luat 6 cursuri in sesiunea asta...Mama a plecat pe 17 ianuarie...isr pe 3 martie sosi o matusa....caci altfel cedam din doate punctele de vedere[:D];Laila creste bine,e o lungana si o haioasa...are 70 cm si 7300 avu Vinerea trecuta cand ajunseram ultima data la pediatra;Fug la citit sa vad ce mai faceti voi si bebicii si mai revin.Pup toate piersicutele!

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...