Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta Rina


Recommended Posts

Bai Ralu, are you crazy ? (cap, ochii pleaca mari din orbite si vin inapoi)

 

Maine mancam prajitura sau tort ? Din ala cui zahar, oaua si mii de calorii ?

 

Eu am acasa niste cheese cake, imi dai voie la cheese cake maine ?

 

Mai cautati in cartea aia, ca in afara de prajitura nu imi place nimic de pe lista lui Ralu ...

 

Elly - dar de ce ai mancat tu dulciuri ieri ? Eu cred ca ti-e rau de la ciocata Andrei ... esti sigura ca stomacul te supara ? ia cauta-te in dos, nu gasesti o vanataie ? [:I][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei
Idei de meniu pt maine(zi de carbohidrati)Mic dejun-se stie deja,fructePranz-spaghete cu sos de rosii sau tortelinni umplute cu ciuperci sau pizza calzzone cu legume,shaorma cu legume si diverse verdeturiCinao prajitura la alegere sau o felie de tort sau 3 cupe inghetata si obligatoriu 4 patratele ciocolata neagra.Andra ,mamica de 3+1
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Tot maine puteti consuma mamaliga. Merge o varza cu mamaliga, ciuperci cu mamaliga sau o tocanita de legume permise cu mamaliga. Mamaliga trebuie facuta doar cu apa, fara unt. Stiu ca prin unele parti se pune unt. Paine puteti manca, chiar si lipie dar sa fie facuta cu apa nu lapte, de preferat fara zahar. Daca imi mai aduc aminte, va mai spun.____________________________________________________________________________"Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti ... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Ca sa treaca timpul mai usor, Ralu, ce mancam maine ... mie nu mi-e clar cum e cu fainoaasele alea ... pot manca paine ..paine goala toata ziua ?De ce scrie biscuiti ? Biscuitii nu sunt cu zahar ?In afara de paste (care nu imi plac) si hummus (care imi place pe paine), nu am nici o idee pentru maine ...P.S. Mi-a placut aia a lui Sunny - zid, cap, bang [:-)))][:-)))] ... probabil ca era la raspuns rapid. Super faina, mi-o insusesc [:I]
align="right" id="quote2"> Da, eram la raspuns rapid, e naspa [:D]ca nu avem emoticoane[:D] , ca pana scriu europene...imi vine sa ma dau cu capul....am scurtat-o.Din cand in cand ma apuca lenea,nu foarte des, cam o data pe ora si ma tine am 59 min.Noroc ca imi trece repede.Astazi am fost cuminte, (Ralu fii pe faza si lustruieste ciocatele)am tinut dieta dar am gustat o bucatica miiiiica de (a naibii potriveala) rahat de cacao[:D].Scap fara control la partile moi cu ciocata sau...ups![consti][consti] Cum mai fasole??? Fasolea nu a fost la liber azi la amidonuri?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu.

E mai simplu de atat.Gasesti si la voi in supermarket aluat de foietaj ,il lasi sa se dezghete il ungi cu ou batut ,incingi cuptorul in prealabil ,foc mic spre mediu ,tai aluatul in ce forma doresti si bagi in tava cu hartie de copt,lasi la copt pana se rumeneste.

 

Andra ,mamica de 3+1

 

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...