Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta Rina


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui PRAG
Dap, si eu am dat-o in bara... am mincat un covrig, ce ma enerveaza.... Well, mergem inainte....Azi:* Dimineata: o portocala si o banana* Gustare: un covrig... bang sut perete sau cum era aia cu copyright-ul?* Prinz: orez cu legume* Seara: orez cu legume iarNu prea sunt in dispzitie de dieta... ma cam doare si pe mine capul. Dar trebuie!!!!La lista, mie mi-e rusine sa va spun greutatea... e de 3 cifre zdrang, bum, bang again, asa ca puneti ***. O sa spun cit scad...buflea, aluatul de foetaj e puff pastry si il gasesti prin congelatoare fix linga ala de placinte (care e phyllo pastry)
align="right" id="quote2">E ok..vroiam sa mai spun ca daca cumva se intampla sa o dati in bara,sa nu va descurajati,sa renuntati sau sa repetati ziua sau mai stiu eu ce.Mergeti inainte si asta e,se mai intampla.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

seara buna

 

valeu maiculita da cate pagini ati scris. [:I]

io's in parametri, adika cu foamea in gat. da am baut apa cu incetinitorul si acum am burta plina cu broaste. si n-am pacatuit cu nimik (niste flori ptr mine)

 

karula, nu stiu pe unde gasesti ceaiuri, pe la Dm sau müller sa cauti. mai sunt niste magazine pe la noi, cum erau plafarele in Ro, si acolo poti intreba.

 

deci, maine mamaliga cu carnati ati spus? [:I] pardon, fasole sau varza am si uitat.

 

de simtit ma simt ok, doar ca azi m-am gandit suspect de mult la mancare.

 

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!id="Verdana">id="red">id="size3">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

am venit sa ma laud nitel inainte de culcare, sa dorm bine [:p] am reusit si am biciclit 20 km in 42 min [pk][disco] mi-a iesit limba de-un cot, ma doare posteriorul rau, sa nu mai zic de spate, dar...precum ziceam aseara, cui pe cui [nebu]

 

ma bag sa citesc cartea lu' tanti Rina, mi-a scos-o la imprimanta domnu' sot, ca de pe lapop nu am nici o sansa cu domnisoara mea, asa pe foi le citesc inainte de nani...cate un pic si ce ma intereseaza[8D]

 

Noapte buna si spor in continuare!

 

PS:visez la o feliuta de cheesecake, vina lu' buflea[flo] ma duc maine sa cumpar, si niste cioco neagra[pofta] si poate niste puff pastry, daca tot ne da voie ralu[olala]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am papat regulamentar azi, cartofi+cartofi si nu mi-a fost foame deloc. Pe seara am facut prostia sa ma uit la Masterchef si faceau aia niste deserturi, mama mama, ca am vazut negru in fata ochilor, m-am indreptat spre frigider, am scos ...borcanul cu castraveti murati, mai erau cativa, i-am mancat pe toti. Fiindca tot troncaneam in bucatarie ma striga sotul: Ce faci? Ti-ai pus inghetata? Pune-mi si mie! I-am pus si n-am gustat nici macar o lingurita, oricum nu mergea cu castravetii [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

karula, nu stiu pe unde gasesti ceaiuri, pe la Dm sau müller sa cauti. mai sunt niste magazine pe la noi, cum erau plafarele in Ro, si acolo poti intreba.

align="right" id="quote2">

Kariguld [flo], nu unde, ci cum sa intreb, aia te intrebam [:D]
Prin toate drogheriile m-am uitat cu amanuntul si nu am zarit, de-aia voiam de la tine o confirmare ca nu exista (de cozi de cirese am aflat ca nu exista, dar de matase de porumb chiar nu stiu sa intreb).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
seara bunavaleu maiculita da cate pagini ati scris. [:I]io's in parametri, adika cu foamea in gat. da am baut apa cu incetinitorul si acum am burta plina cu broaste. si n-am pacatuit cu nimik (niste flori ptr mine) karula, nu stiu pe unde gasesti ceaiuri, pe la Dm sau müller sa cauti. mai sunt niste magazine pe la noi, cum erau plafarele in Ro, si acolo poti intreba. deci, maine mamaliga cu carnati ati spus? [:I] pardon, fasole sau varza am si uitat. de simtit ma simt ok, doar ca azi m-am gandit suspect de mult la mancare.
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!id="Verdana">id="red">id="size3">
id="right">
align="right" id="quote2"> Nu e bine, dar sa stii ca nu e bine deloc! Broastele se incadreaza la proteine![:D] Astazi prajituri, pizza si ciocolata. Ciocolata obligatoriu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...