Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 258
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Draga Amy ,asa este varianta pana la 2 ani 85 % dar nu mai mult de 1200.Si la noi a ramas sotul deoarece avea venit mai mic.Acum ne gandim ce facem cand are 2 ani dar ne ajuta bunul D-ZEU tuturor.

Toate cele bune tuturor ,asteptare usoara aspirantelor si celor in potrivire sa va vedeti cat mai repede copilasi acasa![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Saptamana trecuta s-au implinit cele 120 de zile (dupa calculele noastre), asta in cazul in care vorba despre zile calendaristice, si nu am primit nici o veste de la Directie. Am sunat joi si ni s-a spus ca se lucreaza la dosarul nostru si eventual vom mai fi chemati de psiholog daca este necesar(????).Daca ei se refera la zile lucratoare se pare ca 120 de zile se implinesc pe la inceputul lunii iunie, avand in vedere ca am prins toate sarbatorile posibile si zile libere date prin lege.Pana acum nu ne-a spus nimeni exact care ar fi perioada in care vom fi anuntati asupra evaluarii si obtinerii sau neobtinerii atestatului.Nici nu stim la ce sa ne asteptam, raspunsurile la intrebarile noastre fiind destul de evazive.Mai sunt si alte familii care au fost in situatia noastra?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!sper sa ma primiti si pe mine printre voi!noi suntem un pic mai mici,abia am primit raportul,care este favorabil.urmeaza atestatul,zilele acestea.badryana,am patit la fel am primit raportul dupa 139 de zile.stai linistita,nu esti singura!acum nu mai conteaza si noi ne-am facut griji,dar ....oare ne-am intalnit la cursuri?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele.

Dacris, l-ai luat acasa pe pitic de tot?

Malex, o printesa frumoasa foc v-a scos Dumnezeu in cale.

Noua ne-au fixat intr-un final termenul la instanta: 13 mai (primul termen al judecatoarei). Marti cand am fost la pitica am fost fericita, de obicei o chema sotul cu bratele deschise si se ducea imediat la el. Marti... a venit si la mine. Am fost asa de fericita. Cand am plecat a inceput sa planga, cred ca voia sa iasa si afara si am plecat si noi cu lacrimi in ochi. Sotul era bulversat total. Bine ca mai e putin si se termina.

Sa aveti grija de voi si va urez...multa rabdare.id="blue">

 

___________________________________________________________________________________

Copiii nu le datoreaza parintilor viata, ci cresterea (Nicolae Iorga) [http://handmadeamy.blogspot.com/]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malex, felicitari! Ma bucur mult ca v-ati gasit in sfarist copilul.[olala] [flo]Felicitari tuturor fetelor care au intrat in potrivire si care isi vor lua curand copiii acasa. [pup]

Se pare ca incep sa se limpezeasca apele si cu adoptiile. Doamne ajuta tuturor copiiilor si parintilor sa se „intalneasca”

Pupici la toate fetele![pup][pup][pup]

 

Daca lupti, poti sa pierzi. Daca nu lupti, ai pierut deja!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malex, s-a intamplat minunea in sfarsit,[pk] ma bucur tare mult pentru tine si sotul tau.

Sa ne tii la curent cu totul.

Pupici multi [pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

 

(Will Rogers)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...