Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (35)


Recommended Posts

Ina, ce parere ai de administrarea Peritolului la bebelusi fara pofta de mancare?

Vacanta placuta! Ce planuri de vacanta aveti?

 

Iuli, imi pare rau ca Mihaita nu este mai bine! Poate tb sa-l vada un medic totusi! Multa sanatate!

 

Mamica Oanei Maria (27 iulie 2012)

FIV1 - Budapesta Peter Kovacs

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ola

 

Noi suntem in vacanta la bunici

Ieri am fost pe malul marii a fost cald si bine

 

Bb a plans ieri daca nu il tineam in brate dar pana seara s-a linistit, azi a tras o tura de somn in curte

 

Ioana eu le-am dat peritol baietilor pt somn nu pt pofta de mancare[:D]

Acum nu as mai folosi...

 

Iuli eu as merge la dr cu el, a mai scazut in greutate?

 

Ali eu nu am mai cumparat dulciuri sau sucuri iar ce primesc le dosesc a doua zi

 

Daca nu vad nu cer asta e, nu mancam nici noi

 

Antonia bine ai venit[:)]

 

Revin

 

 

Ile , mami de V[bicla] , A [cavaler] si I [zana] ,

id="green">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuli, si eu am o obsesie cu deshidratarea. eu m-as duce cu bebe la un medic de medicina de urgenta, ca ei au experienta multa si variata (sunt sigura ca si astia lucreaza la privat).

sanatate multa lui mihaita si sotului, iar tie, multa putere.

nu o sa mai pot intra cateva zile, dar ma gandesc la voi [pup]

lore, lasa peritolul - are niste efecte secundare f nasoale.

 

 


[mamica] de gemeni (iulie 2012) si de ingeras (august 2010)

id="Tahoma">id="size1">id="teal">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IIuli, imi pare tare rau ca Mihaita nu e bine. Acum e constipat? Poate e o reactie normala constipatia dupa tratamentul antidiareic. Ecografia de maine poate va lamureste in legatura cu refluxul. Noi le-am dat gemenilor Nexium, foarte greu il luau, dar mi-a fost frica de eroziunea esofagului, vomau mult, plangeau, nu luau in greutate,de atunci nu mananca laptele decat dupa ce adorm. Sanatate multa!

 

Si eu stiam ca urzicile se dau dupa 1 an, dar am sa incerc saptamana viitoare.

 

LML Ecaterinei pentru ieri!

 

Ali, trebuie sa-i puna dintisori provizorii lui Rafi? Credeam ca doar i-au scos pe cei cariati, dar nu stiam cati.

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele. Am o lene de zile mari. Nu am facut nimic toata ziua. Am stat doar in pat. Nectarel vine maine dimineata din voiaj. Am vazut ca soacra i- a dat stevie. Ieri, am fost dupa rochia de cununie. Am gasit-o. Maine ma duc sa o cumpar. Iiuli, eu m-as mai duce la un medic. Imi pare rau ca nu sunteti bine. Balanta, dar unde plecati? Leti, te-ai hotarat daca pleci sau nu? Ce bine e sa lancezesti. Bine, ca am gatit ieri. Va las si ma bag la Tv.

 

Ada ,mama de Nectarel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore. multumesc de rapsuns.

Iuli, sanatate multa si sotului si micutului. De teama deshidratarii poate are fi bine sa il vada un medic. Sa ne ti la curent. Ne gandim la tine.

Balanta, si noi o sa ne gandim la voi. Nu ne-ai spus unde "dispari" sau nu am prins eu. Oricum, sper sa nu fi plecata cu probleme.[pup]

Ile, vacanta frumoasa.

Noi cum am fost in concediu in februarie nu stiu daca mai prindem vreunul pe vara. Cand are sotul concediu o sa mergem putin la socrii probabil.

Ada, sa ne pui poze cu rochia. La purtator.[:)]

Va pup.

 

Mamica Aurorei - 20.08.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorenaflore
Ina, ce parere ai de administrarea Peritolului la bebelusi fara pofta de mancare?Mamica Oanei Maria (27 iulie 2012)FIV1 - Budapesta Peter Kovacs
align="right" id="quote2">LORE eu nu i as da... eu tot cred ca ar tb sa o vada un gastroenterolog pediatru...-------------------------------------M si R-------------------------------------http://bebeinfo.webs.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ilenutza
OlaNoi suntem in vacanta la bunici Ieri am fost pe malul marii a fost cald si bineBb a plans ieri daca nu il tineam in brate dar pana seara s-a linistit, azi a tras o tura de somn in curteIoana eu le-am dat peritol baietilor pt somn nu pt pofta de mancare[:D]Acum nu as mai folosi...Iuli eu as merge la dr cu el, a mai scazut in greutate?Ali eu nu am mai cumparat dulciuri sau sucuri iar ce primesc le dosesc a doua zi Daca nu vad nu cer asta e, nu mancam nici noiAntonia bine ai venit[:)]RevinIle , mami de V[bicla] , A [cavaler] si I [zana] , id="green">
align="right" id="quote2">ILE frumos la mare! ai tradat Bucurestiul... [:)]-------------------------------------M si R-------------------------------------http://bebeinfo.webs.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...