Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

Serialbastre ...sa traiesti. Mi-am facut si eu pateuri cu ciuperci ...fara branza, fara unt, doar ceapa, ciuperci si marar in foietaj ...wow, ce nebunie ...acum cu carbohidratele astea, mi s-a facut un somn, de abia ma tin pe picioare ...eh, mint, de fapt sunt lungita in pat si abia mai tin IPadul in mana ca sa va scriu.

 

Maine legume, aoleu, aoleu ... Mi-e pofta de branza ...stiu, la proteine, adica marti ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamnelor va poftesc pe cantar!

 

Si daca tot dau tonul sa va spun ca am 69.9kg,slab dar asta este,probabil ma influenteaza luna lui Rufus[:D]

Insa ma gandesc cu nerabdare la rochiile din sifonier si continui[pk]

 

Mi-am inceput dimineata cu clatite,staaaati nu sariti,le-am facut nu le-am mancat,si ieri am facut clatite dar le-au topit copiii din bloc asa ca pt micul dejun am facut comanda speciala pt praslea.

 

Nu stiu cum reusesc insa duminica ma odihnesc activ,la aragaz si mi se si taie pofta de la atatea mirosuri.

 

Azi vitamine

 

Mic dejun

-banana

 

-mar

 

Pranz

 

-gulii,morcovi,chestii d-astea d-ale lui Tiriplici

 

Cina

 

-Doamne ajuta ,gasesc eu ceva de rontait cred ca o salata de rosii cu ceva verdeata

 

 

Andra ,mamica de 3+1

 

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor ... va d deja rezultate frumusele ..

Felicitari [flo][flo][flo]

 

Eu in weekend mi-am facut de cap ...[:I][:I][:I]

Nu spun cum ... dar sambata a fost dezastru ...

 

Ieri am incercat sa dreg busuiocu'... mamaliguta cu sos "stifat": cu ceapa verde, usturoi verde, ciuperci , bulion .. [pofta] si o inghetata cu caramel [pofta]...

 

Azi de dim la cantar -1kg ...

Trebuia mai putin , insa dupa ziua de sambata ma asteptam sa vad +2kg...

 

Caci cum spune d-na Buflea ... eu mananc fara limite si nu stiu cum arata o portie de bun simt [:D]...

 

Asa ca saptamana aceasta sunt ff pedepsita .....

 

 

Azi compot piersici- mere si banane .. si nuci ...

 

[flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele!

Imi cer scuze dar nu am reusit sa citesc din urma, saptaman asta o sa fiu cam ocupata si cred ca o sa intru mai rarut.

trebuie sa raportez -2 kg.... si eu mi-am facut de cap ieri dar cu timpul trebuie sa reusesc sa ma abtin [:D]

[pup] toate fetele si sa aveti o saptamana usoara si frumoasa.

 

[copil][copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Eu nu mi-am facut de cap deloc, decat aseara cu o portie cam mare de paste cu sus de rosii, cam tarziu, nu era ora mea de cina, nu e de obicei, dar i-am facut sotului si am bagat si eu ca prea bine mirosea [pofta]

 

De dimineata nu m-am cantarit pentru ca ma simt putin umflata, iar am retinut apa, ieri am fost plecati putin la plimbare pana la mare si nu prea am baut apa destula is ceaiurile mele cale le beau zilnic pentru rinichi, deci azi dimi ochi si degete umflata, dar stiu cat aveam ieri dimineata pe cantar si astept azi sa treaca ziua de vitamine si multe ceaiuri si vad ce zice maine dimineata cantarul, cand vorba cuiva, nu mai stiu cine, incheiem 2 cicluri de proteine+amidoane+carbs+vitamine[:D]

 

Ieri dimineata aveam cam 3 kg minus, maine dimi ca spun mai sigur cat, in kg si sute de grame [:D][:I]...e destul d emult, dar eu am bagat si bicicleta zilnic , plus ca la mine vorba aia, este de unde[bang][doh]

 

 

Cam atat pentru acum, ma intorc la frucctele mele, azi am de gand sa bag si mai multa bicla si plimbareala pe afara ca e soare si vreo 18 grade anuntate! uraaa.. a venit primavara si la LOndra! [bis]

 

O saptamana buna si usoara! [pk]

 

[flo][flo][flo]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu sa raportez ca ieri am dat-o in bara rau! Am mancat si proteine si carbohidrati, asa ca desi astazi trebuia sa ma cantaresc, nu indraznesc dar se vede totusi o schimbare la felul cum se aseaza hainele pe mine.O sa ma cantaresc vineri, pentru ca zilele astea o sa tin dieta asa cum trebuie.

Eu stau deja in pozitia regulamentara pentru intalnirea cu ciocatele lui Ralu, sper sa nu dea tare, ca zilele astea ma fac fata cuminte... pentru duminica nu promit nimic

Astazi am mancat fructe si legume, am mers si pe jos ca am avut de rezolvat cate deva prin oras asa ca poate mai spal din pacate.

 

IOANA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...