Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui elyda
Eu astept bataia ,ca doar un sut in partile moi nu ma mai sperie.Am mancat smantana si o felie(doua..) de paine.Nu am o stare psihica prea buna zilele astea si fac prostii care pe moment ma fac sa ma simt mai bine.Acum ma simt vinovata,da sper ca imi trece.Ca daca nu imi trece mai repede ,ma duc sa mananc niste smantana cu paine...IOANA
align="right" id="quote2">Nu mai manca.Te ciufulesc dar numai un pic pentru ca o felie de paine avem voie sa mancam.Asta e,capul sus [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Paff ...am vrut si eu sa-ti urez La (cat mai) Multi ani, dar n-am avut loc de vaicareli ...

 

Ca sa fiu in ton cum subiectul, iti doresc multa rabdare si cat mai multe kg in minus ... sa stea bikinele pe tine ca in revistele de bikini si sa dormi cu Rina sub cap si in cap, pana o sa consideri tu ca merita abandonata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost pe stadion as ca am o scuza [:D].

 

Din cauza emotiilor astazi am mancat pana la ora 17 doar 5 capsuni.

 

Acum mi-am revenit si am mancat paste cu sos de rosii [pofta] si cam atat pe seara asta,sar peste desert [:D].

 

Strumphitzo stii ca si la mine a mers greu prima saptamana,acum insa acul se misca in jos si-s in al noualea cer.[pk] Rabdare ca se misca dar daca o mai dai cu paellia aia se duce in sus [:D]

 

Andra ,mamica de 3+1

 

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma dati disparuta! Am avut azi saptamana asta niste inspectii la scoala si nu am apucat nici sa citesc tot, niic sa scriu. Nici sa mananc! [radtare]

Azi am mancat cam tarziu, dar in grafic, paste cu sos de rosii si ardei. Desert nu mai servesc, de fapt servesc o bucatica de cioco neagra-neagra ... sa nu poftesc pana luni, la urmatoarea dezlegare la ciocolata.

Si ieri am fost cuminte, am mancat cartofi fierti si multa salata, ba si niste gogosari copti.

O seara buna!

 

Andreea si Cezara(2.06.2009)

 

In bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

Imi vedeti pateurile pe la coltul gurii ...da, da ...vorbesc cu gura plina.

Am rezistat cu ele in poseta pana la ora 11:30 AM ...acum e 13:41 si deja ma ia cu panica. Nu mai am ce manca pana la 18:00 ...

Eu sunt in continuare grasa ...pocnesc hainele de vara trecuta pe mine si ma simt ca un carnat. Dimineata tot cu 1 kg mai putin cantaream. Pai bai nene, sa nu va mai aud ca slabiti cu Rina cand voi mancati 5 capsuni pe zi ...slabiti prin infometare, da ?

 

Sunt suparata pe tot satul si mai ales pe slabele alea de la natura ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!

 

Ce va invidiez pentru ca azi ati papat carbo.Eu cum m-am decalat cu ziua de fructe,azi am fost la amidon si am mancat orez cu ciuperci.

Sa zicem ca a fost ok.

 

Sa stiti ca nici eu nu am slabit cine stie ce dar nu ma dau batuta.Cred ca m-au tras in jos zilele de weekend si cu musafiri si probabil ca am dereglat ritmul de slabit.Si eu ma simt umflata si balonata si ca naiba..dar nu cred ca renunt.

 

Acum imi pregatesc niste paste cu sos de soia pentru maine la munca si cand vin acasa..desert [pk]

 

Nu mai scriu mai mult,oricum mesajul asta ramane pe vechea platforma pentru posteritate..asa ca sa ramana consemnat aici in arhiva faptul ca VOI SLABI [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...