Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Morning! [cit]

 

karula, am testat si eu [:D] mi se pare un pic cam incurcat, ori poate ca era eu prea obisnuita cum forma asta, veche de acum ?! [:I] sa vedem cum o sa fie, oricum se mai lucreaza ....[:-@]

 

ralu [flo] azi de dimineata mi-a zambit cantaru, 500 gr minus , fata de ieri si restul zilelor de cand era blocat [:D][pk][bis] tu ai iesit din carantina? au trecut bubitele? sper ca nu a ramas nici un semn [:)]

 

buflea, ce pofta mi-ai facut cu pateurile alea, dar m-am abtinut sa ma duc sa imi cumpar, calcasem destul de stramb cu o zi inainte [:I] am stat si eu ca si tine si m-am gandit ieri, cand ma simteam tare obosita, oare cand voi slabi astea 15-20 kg? am impresia ca mereu voi fi o grasa, ma mai ajuta inaltimea, dar cand vad ce falcute si gusuta am [bang][bang] mai tare ma deranjeaza asta decat latimea/lungimea fundului/burtii [:D][:I]

 

elly, ai mai bagat ceva pe bicla sau s-a asternut praful? [bicla] cum stai cu stocul de dulciuri dupa ziua de dezmat de ieri ? [:D]

 

Paff[flo]...si eu voi slabi, incet da sigur, deci sa slabim impreuna, da ? [olala]

 

Nu mai stiu ce am citit, sper ca va mutati si pe noua platforma, sa nu raman eu cu karula numa, ea oricum e slaba si paraseste rapid grupul [:p] [pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu parasesc nimic! Scai ma tin, desi e drept ca o sa termin cu 5 zile mai devreme.

Nici eu nu ma simt "acasa" dincolo, mai ales ca am realizat ca in structura aia nu mai pot sta fara avatar, e urat rau fara. Dar nu gasesc nici cum unde sa-l pun :) Asa ca mi l-am pus aici, poate se face o magie si se transfera :)))

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam slaba miscarea pe aici. Unde sunteti fetelor?

Andra am citit ce ai scris si mai am o intrebare: cum reusesti sa le faci pe toate??? Faci tone de mancare, mergi la meciuri, mergi la sala, ai grija de 3 copii, de casa, cum reusesti?

Cu dieta stau f bine, 2 kg in 10 zile mi se pare f tare, asa ca ieri am mancat ciocolata la liber si nu din aia amara ca nu-mi place.

Azi numai fructe si legume crude, eu asa tin ziua asta, ca am impresia ca e necesara o zi de detoxifiere plasata intre ziua de pizza si ziua de proteine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt prin zona,dar cum am iesit din carantina ,fac drumuri si drumuri [:D],apropo de ce m-a intrebat Strumphitza,caci bube nu mai am si slava cerului nici semne n-au ramas.

 

Am constatat ca oamenii care conteaza(pt mine) mi-au dus dorul e asa placut astaaaa ma incalzeste la fel ca razele soarelui.

 

 

Amarantina Pot pt ca-mi organizez timpul foarte bine,am invatat ca trebuie sa-mi rezerv timp si pt mine astfel pot face mai mult pt ceilalti,ca sa-i pot face fericiti pe ei trebuie sa fiu si eu fericita.

M-as descrie ca o persoana foarte activa,asa ma simt utila,asa am un rost.

 

Ma duc sa-mi fac o salata cat mananca copiii spaghete.

 

Andra ,mamica de 3+1

 

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca e dragut! Mie imi place chestia cu notificarile. 

Dupa cina intru si pe telefon, sper sa fie mai usor decat inainte. 

La subiect, sunt cuminte. Dar azi am mancat si ceva legume aruncate in tigaie cu 1 lingura de ulei  [batcap] In rest, fructe, fructe uscate si ceva migdale crude. 

Maine omleta scrie pe mine: cu ceapa verde si marar. Sotul asteapta de 3 zile, i-am zis abia sambata, la proteine, asemenea rasfat. 

Ca sa ma plang, maine merg la scoala. Si am doar 6 ore (cele de joi, 2 mai). Si parca vad copii putini, si aia care o sa fie lipsiti total de chef. Timp pierdut ... in loc sa ma joc cu copilul meu. 

O seara faina! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E primul liNk pe care il vad pe noua platforma...e groaznic...sau sunt eu groaznic de conservatoare si urasc schimbarile astea doar de dragul de a schimba ceva ce functioneaza perfect.In Femina intim ,acolo, eu nu gasesc topicul la care m-a dus linkul vostru...WTF??/

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloha,

 

Si eu sunt cu voi la vitamine ... de doua zile fac tantrum pe la Pinguini. Stiu, trebuia sa ma rezerv numai pentru subiectul asta, dar tanttrumul asta e ca lesinul, imi vine brusc si ma dau cu fundul de pamant acolo unde ma apuca ...

 

Ideea principala a nefericirii mele este ca MI-E FOAME. Cand nu mi-e foame, imi e rau, cand nu mi-e rau, mi-e foame ... stiu, nu spun nimic nou ... am repetat de atat de multe ori asta ca sunt in stare sa scriu MI-E FOAME cu ochii inchisi, fara sa ma uit pe taste..

 

Azi vitamine ...

 

Dimineata - 2 banane, o para

 

Lunch - legume sotate in ulei de la cantina + zacusca de acasa

 

Acum - jumatate de papaya

 

Stare: proasta

 

Pe interior - foame

 

Pe exterior - umflata ca un borcan

 

Speranta: minima

 

Venele: pe masa

 

Lama: la ascutit

 

Cantarul: nemiscat

 

Depresia: in floare

 

Invidia: pe toate slabele - huo !!!

 

Eu nu ma mut pe noua platforma decat daca ma impinge cineva cu forta - nu imi place, subiectul asta era pe pagina 3, l-am cautat si eu vreo 20 min.

Deci pana nu se inchide lumina, eu pe aici mor ...de foame - cap-zid-bang

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...