Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

Cam slabuta activitatea, sau v-ati mutat pe noua platforma?

Eu saptamana asta am slabit foarte putin, doar 300g, deci raportez 66 kg. M-am tinut de treaba, doar in ziua de proteine am mancat la pranz omleta, iar seara iaurt si cascaval. Dar macar era cascaval de casa, deci sanatos. Ha, Ha!

Am avut o saptamana foarte stresanta, si in prima saptamana am dat jos cam 1,5 kg, deci nu ma sperii.

In alta ordine de idei facem planuri sa mergem la Galati, la mama, de Sfintele Sarbatori, probabil saptamana asta ma tin de treaba si de pe 1 mai intru in pauza de dieta. Am sa incerc sa disociez pe mese .... desi cozonac, oua. Abia astept, nu am fost la Galati de aproape 3 ani ... ajunge mai des Buflea la ai ei decat mine. [radtare]

Azi carbohidrati, nu am nici o idee, m-am saturat de paste.

Voi ce mancati azi?

 

Andreea si Cezara(2.06.2009)

 

In bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez 69 [:D] de kilograme evident.

 

Karula nasol,decat asa slabit mai bine lipsa [flo],sanatate multa piticilor.

 

Elly tztztz ,sunt invidioasa,eu ma delectez cu portocale,le-am facut suc si cu ocazia asta am uns si presa ca mergea cam greu la stors portocalele.

 

Serialbastre o sa ne mutam curand .

Bravo !!!66kg,abia astept sa ajung acolo si eu.

Mada am ratat poza cu tine [q],am intrat tarziu pe Dc ca m-au alergat picii p-afara.

 

Kokorina te asteptam alaturi de noi [flo].

 

Azi la pranz pizza,diseara ceva dulce,cred ca fac u tortulet [pofta]sau bag inghetata.

 

Am trecut toata gasca pe ciocolata neagra [:D],buna si asta in lipsa de altceva.

 

Ieri am primit complimente la meci si eu si ursu [olala],cica ne-am subtiat [pk].

 

 

Andra ,mamica de 3+1

 

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata![8D]

 

nu dati cu rosii, la Londra e inca ora de cafeluta [cit] mi-o savurez si eu acum putin si am intrat sa ma laud [:I]

 

au mai plecat 2 kg de pe fundu meu mare [:I][pk][bis]...deci ar fi cam 5 kg pana acum [amoras][biz][il] am intrat ieri intr-o pereche de blugi tare draga mie dar care nu imi mai veneau de prin toamna, deh... fundu mare[:D] ieri m-am simtit asa de bine si mi-a dat un imbold si mai tare sa ma tin de treaba!!! [colegi]

 

felicitari fetelor pentru kg pierdute si curaj pe mai departe! se poate, cu putina dieta si sport, dar multaaaa vointa!!! [pk]

 

karula, sanatate copilasilor! [flo]

 

ralu, felicitari! [pk]

 

elly, azi pedeapsa, 20 min pe bicla! [bicla]

 

kokorina, bun venit! [:)]

 

buflea, unde esti? hai la raport! [:p]

 

kariguld, tu cum ai mai pacatuit pe la serviciu? [:D]

 

paff, intra sa ne spui cum stai cu lupta cu kg! [box]

 

serialbastre, deci tu de Paste iei o pauza? cred ca iti voi urma sfatul [ups] plec intr-o mini vacanta si ... o sa fiu tentata cu de toate[alcool]

 

nu mai stiu cine era in gasca noastra de box cu kg! [:D] oricum, azi sunt happpppppyyyy ca mi-a zambit cantarul, exact pe placul meu!! sa nu mai spun ce mandra purtam eu ieri blugii pe fund [8D][hot]

 

O saptamana frumoasa! [flo] mai trec eu pe la voi! [nebu]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Andra si Strumphitza! A scapat tolomaca mea si de data asta (e acel gen de copil care a mers in 4 ani de zile la urgente de parca ar merge in parcul de distractii [bang]). N-are timpanul fisurat, doar o zgarietura mai rea, mergem peste o saptamana la control.

Cealalta, cu stomacul e brusc asa de bine ca banuiesc o criza de sictir de scoala. Doar e luni...

 

Felicitari biciclistei cu fund sexi [olala]!!

 

Ieri am avut si eu carbo, si mi-am cumparat un falafel cu extra chili. Azi vitaminizez si rasuflu usurata ca sunt puii nazdravani dar sanatosi, mama lor de pui [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea slabeste numai eu nu.(plang).Ma mint ca motivul este ca sunteti mai tinere si slabiti mai usor.Zilele trecute am tinut strict dieta,ieri am gustat din mancarea facuta pentru familionul meu,dar doar putin,in rest am balotat orez cu legume.Astazi e zi de carbohidrati ,dar eu nu pot sa mananc prajituri seara,asa ca o sa mananc ceva dulce pe la pranz.Nu ma mai cantaresc pana la sfarsitul lun(m)ii ca ma apuca nervii(zid cap bang de multe ori).

 

PIES: asa ma inervati cand va afisati pe acilisa greutatile voastre de slabanoage...(bravo...flori...flori ...si buchete cu verdeturi pentru maine).

 

IOANA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat o pereche de blugi cu doua numere mai mici.....si am mai dat 1 cm...[zz].....da` nu mai simt nic`...la ritmul pe care mi-l impune ploada mea.....daca nu m-ar ajuta mama...m-ati cauta cu lupa rapid..

Senzatia de foame a disparut si ma simt usoara...

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...