Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, bravo karula, te sustin in restabilirea reputatiei pastaii de fasole ... Yeah baby ! Sa o punem inapoi la vitamine si sa i-o dam lui Dna Rina in cap

 

[:D]  Oricat ai incerca,pastaia la vitamine nu are ce cauta,decat daca o manaci cruda [pup]

 

Mai,asa o fi dar eu sincer nu am stat sa imi bat capul si sa rastorn dieta cu capul in jos.Asa scrie in carte,asa m-au invatat fetele de pe forumul unu activam atunci,asa am tinut.Acum sunt sigura ca nu o sa se daramane lumea daca mancati fasolea in alta zi(Nu Buflea,nu la vitamine [:D]  )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha, Paff, eu prima data am dat de dieta direct din carte, pe care am rasfoit-o cat sa pricep principiile de baza. Si am tinut-o trei luni sfant: proteine - carne/branza (fara vreun soi de salata, dressing, garnitura), amidoane - cartof/orez (tot fara adaosuri), carbo - paste (daca stiam de pizza, lipii, smecherii om eram) si vitamine - fructe si legume crude.

Dupa ce-am terminat si multumita nevoie-mare de rezultat, am citit si partea cu retete [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ce-as manca eu in ziua de mamaliga (care la mine e dezastru pe cantar)? Pufuleti.

E cam singurul lucru care imi lipseste din tara, pe langa leustean. Bine, am gasit si aici intr-un magazin bio, la 4 euro punga, dar arata asa... cam prea bio, deci nu. Si ca principiu, sa dai 4 euro pe o punga de pufuleti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karula habar n-aveam ca nu se gasesc pufuleti la voi. De slabit cred ca nu slabesti ca inainte din cauza ca nu ai mult de dat jos. Cate kg ziceai ca vrei sa slabesti? 4?

 

Eu am fost extrem de cuminte azi. Poate si pt ca m-am cantarit azi dimineata si in total am 3kg date jos, sunt f motivata sa mai scad.

 

Pup fetele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit si eu sa dau raportul : am slabit 2 kilograme, cam putin dar in perioada asta sunt sedentara rau. Am incercat sa tin dieta cat mai strict.Astazi nu stiu ce o sa mananc si inca nu inteleg cum sa manaci seara prajituri si sa slabesti.Dar daca e ordin cu placere! Poate imi dati idei de ce as putea manca astazi , dar sa nu fie nevoie sa gatesc ca nu am cum. Pizza...gogoasa...merdenele, cam asta imi vine acum in minte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi zi de dezmat: la pranz paste (aveam o portie la congelator de acum 4 zile, am observat ca mi-e mult mai usor sa congelez cate o portie de ceva, sa am pe c epune mana cand ajung acasa) iar deseara fac clatite!!!! Si ca sa ma razbun, le fac cu branza! 

Sa ma tina satula pana duminica, ca maine e nasol. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...