Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

macar de entuziasmul incepatorului sa va molipsesc [:)]

 

Vazand ca inca nu exista o ordine , m-am decis sa imi tin carbohidratii astazi si sa devorez stiksurile copiilor. Aveam o retinere sa le mananc dar daca astazi e permis cu mare drag.

 

Ce ziceti ne organizam putin sa ajungem cu dieta in acelasi punct mai multe si sa ne incurajam?

Voi ar trebui sa fiti la vitamine astazi , ma gandeam ca poate ne mobilizam mai sarim o zi de carbo sau amidoane cele care suntem aiurea cu programul si ne reintalnim in fortza luni la zi de vitamine?

 

Pe mine ma innebuneste ideea de dieta si mancat la ore fixe. Am in continuu senzatia de foame dar nu pt ca imi e neaparat foame ci pt ca ma omoara ideea ca nu am voie sa trisez [mai]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Slaba miscarea pe aici, nu mai slabeste nimeni cu dna Rina?

Azi eu am avut amidon si am mancat intentionat prea mult orez, ca sa nu-mi mai fie foame si asa e, am burta plina si nu-mi mai trebuie nimic.

Off topic Buflea am citit si pot sa-ti spun ca situatia la noi este identica, trasa la indigo nu alta, parca vorbeai de ai mei. Te inteleg atat de bine si realizez ca altcineva care nu are in dotare 2 copii atat de diferiti nu are cum sa evalueze corect situatia. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

In ceea ce priveste dieta, sunt tare amarata: bun, deci la latime se poate lucra, infometa, opera, trata. Dar de ce nu s-a inventat ajustarea pe inaltime, oameni buni? :((( De ce trebuie sa traim in aceiasi centimetri dati cu parcimonie inca din stadiul de ou-zigot?

Ca dupa ce ca am atat de putini, parca vad ca nu mai am mult si incep sa pierd si din aia... Ieri m-a pocnit, cand mi-am dat seama ca trebuie doar sa inclin putin capul s-o pup pe fie-mea pe frunte.... Sa vina repede, dar repede Rall sa ne spuna ce farmec de nedescris si neegalat au minionele pe pamant! [:-)))]

 

Hahahah, soro unde mi-ai fost pana acum cu scrierile astea ? Te invit la pinguini, iti dau loc la loja ...imi place cum scrii, imi place ca esti scunda si ca te chinui cu dieta ...ai free access pe ghetar ...

 

Si eu vreau sa stiu aia cu farmecul minionelor care trebuie sa inghesuie multe kg pe putini cm ...da, da ...sunt numai urechi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat cu mancatul pe ziua de astazi, e 7 seara la mine.

Zi de carbohidrati

Dimineatza - o banana si o portocala

Pranz- stiks-uri. Mi s-a parut ca o gramada dar nu cred ca am mancat mai mult de 100 grame ca vad ca toata cutia are 300

Seara- nu pot sa sufar inghetata si ciocolata, praji nu aveam asa ca am bagat niste paste cu pesto. Am facut asa o portie dar am mancat doar jumatate

Mai stau vreo jumatate de ora sa mi se aseze pastilele in stomac si sa se elibereze video si ma bag la o tura de Insanity sa omor caloriile de seara.

 

Si sper ca dupa ziua de maine sa vad si eu un progres la kg mele, in minus evident. Ma gandeam sa o fac zi de sucuri, imi trag un suc de legume verde la pranz , si unul de fructe mai pe seara, ma duc sa produc un ananas pt asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahahah, soro unde mi-ai fost pana acum cu scrierile astea ? Te invit la pinguini, iti dau loc la loja ...imi place cum scrii, imi place ca esti scunda si ca te chinui cu dieta ...ai free access pe ghetar ...

 

Si eu vreau sa stiu aia cu farmecul minionelor care trebuie sa inghesuie multe kg pe putini cm ...da, da ...sunt numai urechi

 

 

Ha, ha, eu nu am deschis subiectul despre inaltime ca ma doareeeee, rau...am scris eu la pinguini ca baiatul trebuie sa se aplece sa il pup pe obraz si are 1, 75m.Va dati seama ce inaltime am eu daca sta saracul cocosat sa ajung eu la obrazul lui?

 

Cand eram mai slaba parca nu resimteam atat de ascutit lipsa catorva centimetri , totusi mi-am dorit sa mai cresc, ei bineeeeee....mi s-a indeplinit dorinta , am crescut ...in latime. (Cap, zid, bang... ca gimnastica aerobica).

 

 

Dar am ramas fermecatoare...ravisanta...si modesta. (ranjet)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stati ca ati navalit pe seara si sunt inghesuita de doua dusuri la copile, dar zic repede:

Aha, se itesc niste capete dintre umeri, v-am ridicat mingea al fileu cum s-ar zice :))) Ma simt muuult mai bine :D dar la pariu ca v-am luat pe toate (1,58m de pe la 16 ani - azi 50,4kg)

Ghetar zici? Revin, cum ziceam.

 

Marina, cea care rimeaza cu Rina, sucuri asa verzi si goale in mijlocul pustiului de dieta? Pai si la ziua de apa pe care noi ne-am incurajat reciproc sa o fentam scurt (abia atunci s-a vazut ca suntem solidare!) ce mai faci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...