Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, iti multumesc de invitatie, parol ma onoreaza, dar m-am gandit: mi-e lene. Adica la sport m-am corupt, dar ultima farama de lene care ma anima si imi umple sufletul de bucurie, imi zice sa stau pe scaunel langa gard si sa privesc in continuare fascinata la experientele scolarilor vostri americani, in fata carora ma inclin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stati ca ati navalit pe seara si sunt inghesuita de doua dusuri la copile, dar zic repede:

Aha, se itesc niste capete dintre umeri, v-am ridicat mingea al fileu cum s-ar zice :))) Ma simt muuult mai bine :D dar la pariu ca v-am luat pe toate (1,58m de pe la 16 ani - azi 50,4kg)

Ghetar zici? Revin, cum ziceam.

 

 

Ha, ha ... Ai pierdut pariul ...nu ma da nimeni jos din scaunul meu de Shefa, ies Executive la pensie, cu pachet gras, grasa  ... ranjet

 

1.58 si eu, tot de la 16 ani, acum mi-e ca am mai putini ...dar la kg, iti vorbesc de SUS,, dar cum sa spun... de SUS de TOT ...tre sa stau pe vine ca sa ma pupi pe frunte.

 

Asa ca, bye, bye

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum e cu sucurile si oxidarea, eu il fac dimineatza, il pun intr-un recipient la frigider in birou si il beau la pranz.

Dimineatza maine am timp sa-l fac acasa si la cina asisderea deci tb sa acopar un suc mai maaaaare asa de un parnz si o gustare si cam atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea baiatul tau e si sportiv si bun la mate si artist? Bravo maica! Al meu la partea artistica e zero, deseneaza numa case si pomi. Iar ca sa citeasca 5 pagini dintr-o carte tre sa stau cu pusca la usa si sa-l amenint ca-i confisc diverse.

Paff daca azi ai mancat orez maine nu ar trebui sa tii ziua de carbo?

Ba da..dar am facut un mic schimb ca sa imi pice sambata ziua de carbo.Am o invitatie pe care trebuie sa o onorez si nu pot sa nu manac sau macar sa gust ceva.Asa ca mi-am pus ziua de carbo sambata. [masc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nope !!! ... exemplarele ca mine sunt UNICE [:)]

 

1.58 m si 36.5 la picior ...

 

Bye, bye again !!! [pk]

 

 

Va rog respectuos (deocamdata) sa imi dati tiparul inapoi!!!!!!

 

E al meu si nu trebuia folosit si pentru a se creea alte exemplare perfecte...

 

Sefa, imi pare rau ca te dezamagesc DAR:

 

 

AM 1, 58 CM ... SI PORT 36..36, 5 LA PICIOR!(pe cuvantul meu de pionier!)

 

Si nici la numarul de kilograme nu prea cred ca m-ai luat dar sa zicem asa ca sa nu zici ca iti subminez autoritatea de sefa!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata! Ziua de fructe de ieri a functionat ;) Asa ca azi cu proteinele nu vreau sa stric nimic. Bag branza cu ardei gras pranz si cina. Bine, ieri am stat si o ora pe stepper, timp in care am lucrat brate-spate cu greutatile. Plus abdomene. Incepe sa-mi placa ce vad in oglinda, imi redescopar oase noi :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca e competitie cu 36.5 I am in dar numai la pantofi [:)]

 

Pana la ora asta sunt ok si am lichidat dimineatza un suc imens cu mere, lamaie si ghimbir

 

pe la 11 am lichidat sucul denumit curata frigiderul. Adica am bagat in el salata verde mai ofilita, celery, dovlecel, morcov si castravete. 

 

Mai am cu mine un suc consituit din  portocale acre si o banana ultracoapta pe care il execut in curand si dupa aia am o intreaga dupaamiaza de parcurs dar ma duc la sala si uit de mancare [fal]  uite'asa o gura fac cand ii vad pe toti mancand in jurul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...