Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

Da' care e competitia aici? Ca la 35 cat am zis ca am la conduri eu vad ca sunt liliput-absolut-kaputt. In rest, trio 1,58 e de rasu'-plansu'...

 

Marina sa-ti fie de bine zemurile, si sa-mi fie si mie de bine branza turcului, singura ce aduce a telemea. Fratilor, va vine sa credeti ca austriecii astia nu au usturoi verde? La ce-or crede ei ca foloseste planta aia cat e verde si nu capatana uscata? Elyda, Kari, voi gasiti sa cumparati de undeva?

Sa nu mai spun ca ma apuca disperarea ca acu-acu vine vremea visinelor iar eu nu le gust nici anul asta :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va rog respectuos (deocamdata) sa imi dati tiparul inapoi!!!!!! E al meu si nu trebuia folosit si pentru a se creea alte exemplare perfecte... Sefa, imi pare rau ca te dezamagesc DAR: AM 1, 58 CM ... SI PORT 36..36, 5 LA PICIOR!(pe cuvantul meu de pionier!) Si nici la numarul de kilograme nu prea cred ca m-ai luat dar sa zicem asa ca sa nu zici ca iti subminez autoritatea de sefa!

 

Nu ma las, nu ma las ...[:D], [:D]

 

Nu stiu care e competitia dar eu vreau sa ies pe locul intai ...si ma mai mir de fiu-meu [:D], [:D]

 

Deci - in ring avem Elyda versus Buflea : 

 

Meci stramt ...

 

Categorie: Inaltime

Rezultat: It's a tie ..[:D], [:D]

 

Categorie: Laba piciorului

Rezultat: It's a tie ..[:D], [:D]

 

Categorie: copii

Rezultat: 2 de ambele parti - it's a tie [:D], [:D]

 

Categorie: muzica

Rezultat: cu Taxi am recuperat  ...[:D], [:D]

 

Categorie: dieta

Rezultat: travaliu fara rezultat - it's e fucking tie again [:D], [:D]

 

Categorie: Kg

Rezultat: eu zic ca bat, dar nu zic cate am ... spune tu si eu iti spun bye, bye sau nu [:D], [:D]

 

Sa mai ziceti ca nu ma penetreaza rima ...

 

[pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina sa-ti fie de bine zemurile, si sa-mi fie si mie de bine branza turcului, singura ce aduce a telemea. Fratilor, va vine sa credeti ca austriecii astia nu au usturoi verde? La ce-or crede ei ca foloseste planta aia cat e verde si nu capatana uscata? Elyda, Kari, voi gasiti sa cumparati de undeva?

Sa nu mai spun ca ma apuca disperarea ca acu-acu vine vremea visinelor iar eu nu le gust nici anul asta :((

 

Ah ! Si americanii fac parte din aceeasi categorie de mutanti ... nu exista usturoi verde pe aici ... visine insa DA, in ferme specializate, nu asa pe toate drumurile. Pai ai vazut tu balena americana sa manance un fruct atat de acru ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa ma laud si eu cu 1 ora de steppere aseara de la 22:00-23:00 ... la gym tataie, gym-ul plin ... eu nu contenesc sa ma mir !!!

 

M-am cantarit de dimineata - am 2.5 kg in minus - cam putine la cat efort fac ...inca ma indes ca un carnat in hainele de vara trecuta - cap, zid, bang.

 

Eu azi am salata verde si chiftelutze ... si pentru ca e vineri si se ocupa ai mei de copiii, planuiesc sa ma opresc la gym in drum spre casa ...cu greata in gat.

 

Raman totusi la parerea mea - se slabeste cu foame, numai cu foame ...gym-ul ajuta sa nu curga pieile pe tine si sa iti mai taie din pofta de mancare ... mie dupa gym nu imi mai e foame, adica imi este, dar pot trai,  mai exact dormi, cu ea ...problema este ca gym-ul ala imi taie pe langa foame si somnul ...azi noapte, pe la 1:00 A.M. scriam pe forum si imi venea sa ma apuc de curatenie prin casa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai, am vazut portretul, da' de lene scriu aici :D Deci i-am pus lui Alex (din poza aferenta) par rosu si te-am vazut pe tine in realitate. Este? Mie atat de tare mi se pare ca seamana Mom din tablou cu copilul din poza sa :)

 

daca poti sa citesti in spatele unei poze, atunci DA ...zice mama mea ca cam asa eram si eu - Batman, Batman ... cap-zid-bang. Dar eu nu vreau sa o cred, imi spun ca vrea sa-si accentueze ea meritele ...ah, lumea din familie spune ca daca te uiti in spatele firii mele o vezi pe mama [:D], [:D] ...desigur. ea nu recunoaste nimic.

 

Totusi la fizic fiu-meu seamana izbitor de bine cu barbata-meu ..cand era tanar si frumos.

Subliniez: la fizic ...[:D], [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar eu nu apuc sa simt foame cu dieta asta, si am slabit 4kg. Iar sportul de-l faci tu la sala e garantat mai sustinut decat ce ma ambitionez eu sa fac acasa. Bine, daca as manca zemuri verzi ca Marina cred ca m-as scurge odata cu ele si as imprumuta si culoarea lor in obraji...

Vestea buna e ca nu mai retin apa, cum pateam la inceputul dietei, vestea proasta e ca mai nou indiferent ce sau cat mananc ma balonez. Dar rau. Beau un ceai detox (ceva pe baza de chimen, anason etc.) si speram ca asta sa rezolve problema, dar nu. Aveti idei ce sa fac pentru asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma las, nu ma las ...[:D], [:D]

 

Nu stiu care e competitia dar eu vreau sa ies pe locul intai ...si ma mai mir de fiu-meu [:D], [:D]

 

Deci - in ring avem Elyda versus Buflea : 

 

Meci stramt ...

 

Categorie: Inaltime

Rezultat: It's a tie ..[:D], [:D]

 

Categorie: Laba piciorului

Rezultat: It's a tie ..[:D], [:D]

 

Categorie: copii

Rezultat: 2 de ambele parti - it's a tie [:D], [:D]

 

Categorie: muzica

Rezultat: cu Taxi am recuperat  ...[:D], [:D]

 

Categorie: dieta

Rezultat: travaliu fara rezultat - it's e fucking tie again [:D], [:D]

 

Categorie: Kg

Rezultat: eu zic ca bat, dar nu zic cate am ... spune tu si eu iti spun bye, bye sau nu [:D], [:D]

 

Sa mai ziceti ca nu ma penetreaza rima ...

 

[pk]

 

 

 

1. Copiii mei sunt mai mari decat ai tai . (Avantaj eu)

 

2. Tu cu dieta nu ai slabit, DAR eu m-am ingrasat un kilogram. (Avantaj...tu)

 

3.Nu spun cate kilograme am nici daca ma bati. (Avantaj de ambele parti)

 

 

4. Pana acum ar fi meci egal, dar pentru ca ai dat sfoara in lume cu talent si amanunte picante ,despre sexoasa existenta a lui Andrewwwwww, te las pe tine sa castigi.

 

 

Si daca mai aveai vreun dubiu , fiul tau iti seamana. (Ranjete ranjite).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata ziua zeama acum dupa 30 min de alergat si o ora de push pump ma intreb daca berea nu se poate chema zeama de legume ca ar merge la marele fix, sau macar un pahar de vin ca ala e fruct la sigur

Si am bagat si un castravete murat mic acum seara, pusi cu manutza mea la murat, doar castraveti , apa si sare nimic nimic altceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...