Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

Eu azi am urda cu salata ...asta voi manca toata ziua.

 

Maine cartofi fierti cu salata ...imi plac cartofii.

 

Sambata mergem la un botez ...asa ca nu-mi fac nici un plan.

 

Azi nu ma duc la gym ca am febra musculara de ieri ...dar maine vanez o clasa de zumba.

 

Azi dimineata m-am cantarit ...cica am slabit 200 gr, w drept ca ma trecuse un nr 2 inante ...

 

Nu renunt, nu renunt ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La mine e cu urgente iar. Acum, chiar acum, sotul meu perfect e in operatie de peritonita. Stau si pazesc copiii, nu am nici o veste, nici un semn de la el. Ultimul semn a fost monosilabic si dureros. A fost o dupa-amiaza de film, cu ambulanta care nu stiam unde il va duce, eu trebuind fix in acel moment sa alerg sa recuperez copiii. La telefon, ulterior, nu mi-au dat detalii din cauze de confidentialitate :(

Colac peste pupaza, de sambata urmeaza o sarbatoare luuuunga pana marti cu magazine inchise si copii someri. Pe el am inteles ca il vor tine cel putin 3 zile fiind o operatie clasica.

Deci eu in noaptea asta pandesc, de parca as astepta sa nasca. Am asa un sentiment ca asta e raul cel mai mic, deci nu mai recitesc mesajul, imi cer scuze de lamentatii si stau cu toate deviceurile din casa on ca sa primesc un semn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro da, e o trambulina mare de exterior, iti dau pm. [flo2]

Buflea bun meniul tau, sper sa rezisti si sa nu mai mananci altceva pe langa. Sedinta de electro e 45 de minute.

Mie mi-a fost rau azi dupa ce am mancat carne, drept urmare n-o sa mai mananc decat lactate, oua si peste in ziua de proteine. In ultimii ani am avut perioade de 3-4 luni in care n-am mancat deloc carne si mi-a fost f bine, chiar nu inteleg ce m-a apucat acum, e clar ca nu-mi prieste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos, foarte frumos! N-am cu cine lasa copiii acum, o sa-i depun maine la scoala-gradi si o sa ajung si la el. Stiu ca e, dintre toate variantele rele, cea mai putin rea, sunt sigura ca noaptea asta e mai de chin, iar de maine suntem care cu zi de vitamine, care cu hacuiala muschilor. Sa-l mai vad eu acum pe el cu kilometrii lui de alergatura, dragul de el, na, ca am zis-o.

 

Buflea, sunt tare tare tare mandra de tine si doua sute de grame alea atarna cat doua sute de incurajari grele cand iti trebuie ele, incurajarile :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...