Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pot sa-ti zic "soro"? [pk]

 

 

Sigur soro, se mai pune problema ???

 

Hai ca om fi noi de aceeasi inaltime, de acelasi numar la picior, in aceeasi zodie, maritate la aceeasi varsta ...dar sigur nu suntem la acelasi numar de Kg [:)]  ...dar stii ceva soro, ma motiveaza asta, poate ajung si eu ca tine ... tu sa faci bine sa ramai pe loc, sa ma astepti ... [:)]

 

Cat de mari sunt copiii tai, ca acum ma penetreaza curiozitatea ? Doar n-or fi de aceeasi varsta cu ei mei ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, nu, nu sunt, ca ne-am maritat la aceeasi varsta, ba pun pariu ca am si nascut cam pe la aceleasi varste, dar nu amandoua odata ;) Ale mele-s mici: aproape 7 si nitel peste 4 (cred ca si la diferenta dintre ei ne nimerim). Asa ca ramane stabilit: te astept la kg mele daca ma astepti la anii tai de acum. Deal? :)))

 

Aa, ce voiam sa zic... Marina? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat am dat-o in bara artistic duminica cu proteinele din motive de gogosi am decis sa reiau proteinele astazi. Asa ca am bagat iaurt si branza si am recuperat gogosile de ieri:)

Maine am iar zi intensa la sport, am in targhet sa scad sub 56 kg ca sa marturisesc si kg mele cele mult incercate. Din cauza mancatului haotic oscilez 55-58 in functie de cat de des o las moale cu mancatul civilizat( 3 mese pe zi orice as manca , fara gustarele)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-au intors cele 2 kilograme ratacite saptamanile trecute. Cred cu tarie ca le-au convins sa se intoarca la glia strabuna ,zilele de carbohidrati cu care eu nu m-am impacat niciodata. Si daca mananc o feliuta de paine ma ingras, cum sa am o zi in care sa mananc carbohidrati si sa slabesc?!

 

Asa ca o sa incerc sa scot ziua asta si o sa o inlocuiesc cu una din zilele celelalte, poate cate una pe rand.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra imi pare rau, te inteleg foarte bine. Nu pune la inima ca nu merita. [flo2]

Sunny o idee ar fi sa elimini complet ziua de carbo, nu sa o inlocuiesti cu altceva. Pe mine ma batea gandul asta, dar mi-a dat Caro exemple de alimente fara gluten si o sa incerc momentan asa. Caro merci.

Karula dupa ce ajungi la 48 te opresti sau vrei si mai jos?

Buflea valeu ce mult ai mancat in we.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...