Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

Karulo, esti retrograda ... nu auzi ca varsta a 3 a vine si la hip-hop ???

 

In plus, e chestie de personalitate ... tu stii cata gratie e in baletul chinezesc, si ce zambete si ce pudra alba pe fatza lor ? N-am  nimic din toate astea, nici macar par sa-mi fac cucuiul ala intepenit cu doua andrele ...

 

Dar am shapca, am atitudine, am mahala, si am nervi ... mai bine dau shuturi si pumni repetati si ma descarc dand rapid din gura ...e drept ca mai am de lucrat la viteza, dar simt ca pot ajunge si acolo mult mai repede decat la zenul chinezesc.

 

Dar sa continui sa ma laud ... azi am clasa privata cu un nou antrenor pe care nu-l cunosc ...deci am emotii.

 

L-am schimbat pe Todd de data trecuta ca m-a jignit ... era mic, slab, cu parul coditze jamaicane si in loc sa se uite la  mine cum ma chinui sa-l ascult, era numai cu ochii dupa gagici ...alte gagici decat mine, dar pe banii mei [:)]  ...nesimtit, nu-i asa ?

 

Asa ca azi l-am luat pe Rommel ... si deja am dubii, imi suna rau numele lui.

 

Cat despre mancare - azi m-am dus la cantina plina de ispite si am mancat asa: fasole verde in sos soia, tofu la gratar, o lingura de salata de oua, niste ciuperci si un fel de chiftea de naut, care arata foarte prost si era si foarte tare ..dar am luat-o ca era evident ca era prajita si numai la prajeala ma gandeam ...va las pe voi sa-mi spuneti ce zi de Rina ar putea fi asta pentru mine ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea,la cat sport faci, zumbe si hip-hopuri eu cred ca tu nu esti grasa, acum esti musculoasa [soricel]  [greutati  .Eu nu stiu de unde ai atata energie ca eu obosesc numai citind cata miscare faci. 

 

Asa as spune si eu despre mine daca as slabi ceva ... din pacate hainele mele nu imi dau aceste semnale.

 

Si sa stii ca nu vorbesc decat de 1 ora ...intelegi ? 1 ora de brate pe tavane, nu e chiar asa de mult, mai mult dureaza mobilizarea, increderea si dushul de dupa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca si hip-hopul asta e bun la ceva, ai crescut in inaltime,te-ai facut(fata ) mare acum ajungi la tavan. [:-)))]  [pk]  [aerob]

 

Ia sa vezi tu cand dupa atata gimnastica si dansuri nu o sa te mai recunosti cand o sa te uiti in oglinda. [vampa]

 

  [:-/]  [ispita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress, stii intrebarea aia pusa des pe forum cu sprancenele incruntate si mainile in sold "si contributia ta la subiect care e?" [:-)))] Nu v-ati mai potoli odata cu niste placinte!

O stiu, o stiu... [soricel]

 

Eu va citesc, chiar daca nu contribui la subiect, raman la Montignacul meu.Deci merge placinta mea in vreo zi de-a doamnei Rina?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, lasa mama miscarea asta agitata, ca transpiri mult si nu slabesti deloc.Fa ca mine, pilates, fitball, pilates flow(ne a deznodat azi la flow ul asta, de numa' ,cand s-a terminat abia ne am adunat de pe saltele).Serios, eu nu am slabit niciodata cu cardio, deloc, ba parca dimpotriva...imi facea o foame...Mie imi plac astea linistite(aia cu chinezii in parc cred ca mi ar placea maxim [:-)))] ), cu izometrie, echilibru,stretching, sa simti ca iti crapa muschiul, nu inima!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merge placinta la ziua de carbo, pe post de cina. Stiu, e Rina asta ruda mai saraca a lui nea Monti, sau oaia neagra a familiei lor de disociati, ca nici unul nu e prea zdravan :D

 

Acum sa va zic si oful meu, cu sanse maxime sa primesc reject la dealul cu Buflea: slabesc, si tot slabesc. Ma duc in jos de cand cu peritonita prin alianta ca nu pot sa nu ma intreb daca nu cumva e fals slabitul asta si ma asteapta peste cateva zile dupa colt o repunere in forta. Ca de mancat mananc la fel. In sinea mea ma bucur, evident...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...