Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, eu nu am abandonat dar nici nu am vesti ...

 

Pasc in continuare salata cu diverse, nu in ordinea Dnei Rina dar disociate ca la dansa ... la gym nu am mai fost de joia trecuta, pentru ca vineri ploua atat de tare afara si am parcat atat de departe de cladire incat am evaluat ca as fi ajuns ciuciulete pe banda de alergare ... in weekend nu servesc gym. Iar ieri acelasi lucru, ploua mocanit si am plecat si tarziu de la serviciu, deci am spus pass.

 

Azi are fiu-meu hockey ...poate il pacalesc pe barbata-me sa se duca. Daca nu, maine sigur, ochii mei rotunzi se vor uita cu ura la ochii oblici a lui Rommel.

 

Nu, nu am slabit decat 3 kg ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai fi slabit 3kg in doua luni fara mancat mai atent si sport, nu?

Azi sunt o vaca, la propriu. Am zi de vitamine si de la 10 de dimineata rontai continuu fructe si legume crude, ce doua ore pauza, cred ca nici o ora nu trece intre o pruna uscata si un morcov, un mar si un buchet de conopida, un pumn de migdale si o felie de pepene si tot asa... Nu ma pot opri, e o zi tare naspa. Toarna cu galeata, n-am iesit decat pentru strictul necesar. Am avut si mult de lucru si de nervi imi fugea mana stanga de pe taste spre castronul cu ceva in el. Si ieri iar scazusem ceva acolo sub 48...

 

Pe 27 inchei oficial cele 90 de zile, dar cred ca mai tin pana plec in vacanta, pe 6 iulie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I'm back si aici  [pk] .

 

Buflea ,alaturi de tine   [pup] .

 

Paul ai primit cartea?Daca nu,ti-o trimit eu.

 

Karula esti cea mai tare din parcare ,bravo draga mea.

 

Pt balonare eu iau Maganghinar,e naturist si chiar ajuta.

 

Eu precum ma stiti,traiesc in haos si haosul in mine,una peste alta habar n-am ce spune cantarul daaaarrrr picioarele s-au subtiat  zic eu,Robert(RUGBYSTUL) zice ca am picioare frumoase pt ca sunt bulanoase,obraznicul,cica daca slabesc el unde-si mai odihneste capul,pe un sac de oase?!?!

 

Cu sala a ramas ca la inceput ,de trei ori pe saptamana ma omoare d-soara,ma dor toate,ma aplec cu gratia unei babe de 90 de ani insa keep walking.

 

Ursu s-a gandit ca-s odihnita asa ca mi-a daramat bucataria si mi-a umplut casa de praf si sufletul de cioburi,m-a deposedat de ce aveam drag,acolo era cartierul meu general unde faceam limbo intre cratiti si laptop.Offffff.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Andra, anghinarea stiam ca e  de bila/ficat, dar daca zici ca la tine merge, incerc si asta ca sunt pline drogheriile de produse cu anghinare. N-am gasit Linex aici, o sa iau din tara, pana atunci am luat ce mi-au recomandat la farmacie (si m-au asigurat ca rau n-are cum sa-mi faca).

Maine incerc naut.

 

Moare subiectul asta, trecem linia de finish vreo 3-4 lihnite...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karulo, pe patul de moarte, iti intind o mana de pe ghetar ...nu vreau sa te pierd, am acolo o gazeta de perete cu slabe ...le agat in cui si le invidiez ...hai ca pe tine te atarn cel mai sus, ca tu ai si facut eforturi ca sa stai la gazeta ...

 

Mi place de tine si mie mi place de foarte putine slabe, de obicei le urasc...pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...