Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

DIETA RINA - 2


Recommended Posts

Exact, si care spre deosebire de fasole sau linte nu mi-a mai facut pocinogul, decat asa, lejer, pe seara, ca am mancat cam cu pofta. Si am gustat si o bucatica de prajitura pe care am inventat-o azi pentru serbarea fetei de maine. Pe cuvant daca nevoia nu te face bucatar experimentat. Asa buna a iesit inventia, ca voi repeta figura negresit! Aveam in casa doar martipan, mult martipan :D Si am gasit pe net o reteta de cornulete cu martipan, gandeam ca m-am scos. Aiurea! N-a iesit nimic din mocirla aia lipicioasa care sa ia forma de cornulete, asa ca m-am panicat si am inceput sa pun ce-am mai gasit prin fundul dulapului: gris, mult gris sa lege :))) si fulgi de nuca de cocos, multi fulgi de nuca de cocos ca sa fie. Si le-am facut bilute, care in tava s-au lasat si s-au facut disculete. Le-am pus in mot si cate o migdala. Incredibil de buna a iesit si nici nu arata rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 795
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 weeks later...

Nu mai tine nimeni Rina?

Karula ai mai slabit?

Andra nu mai zici nimic?

Buflea am vazut ca a abandonat.

Noi am fost nitel plecati dar mi-a fost usor sa respect zilele. Totusi m-am intors cu 1 kil in plus, ca ajunsesem la 50 si acum am 51. Cand scad iar la 50 ma opresc dar o sa merg in continuare pe principiile Rina, ma gandesc sa cresc progresiv cantitatile de mancare sa vad daca ma mentin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uaaaau, 50 la inaltimea ta trebuie sa fie ceva de invidia lumii! Ma bucur foarte tare! Practic, treci linia de sosire cu medalia de aur :D Eu de o luna oscilez intre 47 si 48, m-am consolat. Inca tin Rina strict, cred vreo doua saptamani, dupa care in vacanta o tin cum pot. Ideea e ca nu mai vreau niciun gram in plus, daca in minus nu se poate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...