Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

salutare fetelor,

 

subscriu la ultimul mesaj al Marinei.

 

Allure, esti minunata, postezi o groaza de informatii interesante si pt asta iti multumesc, keep going. Suntem aici pt un "info exchange" si nu mai mult. Ce face fiecare mai departe cu aceasta informatie e treaba lui/ei. 

 

Si da, la subiect: P90X! Yuhuuuuu! Raportez : ieri- Core Synergetics, m-a rupt! Am rezistat doar 40minute (din cele 60) si am avut o febra musculara peste tot ! 

Azi - Cardio X, a mers foarte foarte bine!!! Am oprit insa CDul de cateva ori pt 1 minut pauza ca imi ajunsese pulsul la tavan (181!)

Dupa ziua de ieri aproape am vrut sa renunt, sa ma bag intai pe jogging o Saptamana, sa imi intru in forma. Norocul meu a fost ca fii-miu azi a ramas acasa, deci nu am putut iesi la jogging si in pauza lui de somn am facut CardioX.

 

Concluzia, I'll keep going! Si va multumesc iarasi voua pt acest program. Fara voi probabil nu as fi auzit de el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe mine, dupa ce planuiam ca o sa fac brazil but lift cap-coada, m-a lovit o gripa nasoala rau, cu dureri musculare, de genunchi, pulpe, glezne, coate, febra si stare de rau,slabiciune si somnolenta. Noroc cu nurofenul, ca sa gadil un pic medicina alopata [:D] , ca ma mai scoate un pic din starea de rahat. Ce remedii naturale bune stiti? Inafara de ceai, vit c? O sa-mi fac si un ceai de  cimbru. Pana acum am baut Roiboos.

 

Allure, interesant video-ul. Unele tratamente alternative le stiam deja, altele nu. De ex cel cu quark si ulei de seminte de in. Tu ce parere ai, ca parca ziceai ca esti vegetariana lately? Am dat peste un topic vechi unde se vorbeste despre quark si cum se poate face. Practic seamana cu o branza de vaca din ce am inteles, doar ca se face in special din lapte batut, mai degraba decat din lapte dulce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure,pantalonii sunt superbi, dar tipa care ii prezinta...nu imi place neam...Si daca ei fac tot ce spui tu, cat de rau ar arata fara ei...? [:)]

Ati scris ceva despre un programel de yoga pentru fata si gat, exista pe youtube ceva?Mi-ar cam trebui, am slabit mult si cam repede si nu vreau sa ajung sa arata ca un pelican... [batcap]

 

Eu deocamdata am ramas la pilates in mod constant, am mai facut cate o ora de step aerobic si ceva care se numeste ,,bikini line'', un pic mai alert dar tot predominant la saltea, ma uit la ce faceti voi si ma ia cu elsin doar privind...cred ca mai stau un pic la varianta asta soft, care imi prieste de minune, vad.Si la Montignac varianta fara carne...Nu stiu predominant datorita careia dintre ele, sala sau dieta, dar am cam atins targetul de ,,abdomen extraplat''.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari caress, asta e secretul sa gasesti balanta intre nutritie si sport benefica tie.. nu e nevoie sa faci nimic extrem , ideea e miscare zilnica

 

 

Allure, ma faci sa sparg 88 euro pe pantalonii minune sa vad daca iau titlul de Miss Universe cu ei, ma duc sa vad unde livreaza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Panseluta, felicitari! Core Synergistics e favoritul meu!

Eu tocmai am terminat Back & Biceps din P90X.

 

Coraly, odihna e sfinta cind esti bolnav, lichidele hidratante respectiv apa cu lamiie daca se poate, ceaiuri tonice, propolis, ulei de oregano, ghimbir, plimbare in aer curat si SOARE (vit D naturala e cel mai bun imunizant). Daca curge nasul, spalari cu apa salina sint sfinte. Grozave si pt alergi de sezon. Eu fac in fiecare dimineata sedinta de neti pot si am eliminat suflatul constant al nasului de la polen (cred ca si acupunctura a ajutat insa)

 

nu stiu cum se face brinza aia :(( dar nici nu as putea ca nu am sursa de lapte raw si fara porcarii in el

 

caress, asa e, tipa cu pantalonii nu e iesita din comun...

nu e numai parerea mea - fiecare femeie rivneste la acesti pantaloni pt ca fac forme faine...dar probabil depinde si de cine ii poarta. mie imi vin ca manusa.

o sa pun niste poze mai tirziu sa va dati cu parerea.

si eu sint lunga si zaluda si mi se pare ca n-am cine stie ce "assets" dar marfa asta schimba nitel situatia  [:)]

 

Marina, nu te grabi inca...

 

Crap...tre sa fug la munca :(

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit si eu. Sunt ioachim, ma rog, acum, ioachim2013. 

 

Sper ca ati petrecut bine de Paste. 

 

Raportez in sfarsit si eu ca am fost la sala de cel putin 3 ori/sapt in ultima vreme. Chiar si de 5. 

 

Si se cunoaste  [:)]  Incepe sa imi placa de mine din nou, hihi  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat numarul 6 care e cam mediu spre slabut zic eu dar nu slaba.

modelul asta nu e neaparat favoritul meu desi imi place foarte mult, i-am luat pt culoare ca e un albastru electric grozav, nu se vede bine in poze..

favoritii mei de la Lululemon sint astia de care am si port permanent, pe negru:

http://shop.lululemon.com/products/clothes-accessories/women-pants/Groove-Pant-Reversible-Regular?cc=10824&skuId=3503525&catId=women-pants

 

n-am gasit nimic care sa-i echivaleze. [il]

sint un pic inaltuti si string burta (daca ea exista [:D])

 

mie mi-e frica sa cumpar tzoale de pe net...daca nu se potrivesc sau nu imi plac??

ce-mi vine mie bine s-ar putea sa nu vina altuia, asa ca gindeste-te bine daca dai banii pe ei.

 

Ioachim, welcome back!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi iau de net nu des dar lucruri la care nu pot da mare gres si in general imi stiu masurile. Astia ai tai pareau faini dar evident nu livreaza in Romania:(. Acum trebuie sa ma agit sa bypass-ez sistemul. De fapt zilele trecute mi-am comandat o rochie de pe Asos ca mi se pusese pata pe peplum. Toata lumea peplum in sus, peplum in jos am zis hai sa incerc. Si cum aveau si delivery in Angola am pus adresa din Angola. Macar sa incerc sistemul sa vad daca merge.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...