Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu rade, ca sunt adepta stilului SJP (In Sex and the city), ma chinui sa aleg intre ceva de genul si ceva rock. :))) De fapt am zis ca ar fi fain sa ne imbracam asa cum suntem in prima noastra poza impreuna. Eu in salopeta neagra larga, si cu o bluza de trening visinie Wilson, cu 2 numre mai mari :))))))))) Printesa my ass :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Rall, ca in a doua poza e chiar prea chubby fata. In prima merge :))))))

 

A, pai stiu. E grasa. E foarte grasa. Morbidly obese, cel mai probabil.

Dar imi plac mie curbele alea super generoase ale corpului... [:D]

Is fetishista, ce sa mai [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu rade, ca sunt adepta stilului SJP (In Sex and the city), ma chinui sa aleg intre ceva de genul si ceva rock. :))) De fapt am zis ca ar fi fain sa ne imbracam asa cum suntem in prima noastra poza impreuna. Eu in salopeta neagra larga, si cu o bluza de trening visinie Wilson, cu 2 numre mai mari :))))))))) Printesa my ass :))

 

Da, pai eu ziceam de printesa la misto [:-)))]

 

Daca nu aveti rude multe care sa vina la nunta si care sa nu inteleaga (de genul bunici, matusi etc carora le-ar fi greu sa inteleaga de ce esti imbracata in salopeta neagra si poate ar fi suparate / deranjate de gest) go for it [:)]

 

Uite o rochie care e si de nunta si fun si stil SJP

http://farm9.staticflickr.com/8086/8532357648_3ce33c7779_c.jpg

 

Link:

http://thrilloftheheel.blogspot.ro/2013/03/birthday-party-and-potocaliu-ii.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca as arata ca fata aia in portocaliu m-as infometa pana la anorexie. Numai grasimea aia la brate mi-ar taia pofta de mancare 2 ani. Nu cred ca e obeza, multa lume gaseste stilul ok, cunosc vreo doua persoane grasute in genul asta si extrem de sexi, adica se imbraca misto, isi pun in evidenta ce au de pus, clar intorci capul dupa ele. Dar mie imi place sa-mi alunece pantalonii pe oase asa ca o sa intorc capul dupa grasute sexoase dar imi doresc sa fiu o slabanoaga.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.asos.com/Ted-Baker/Ted-Baker-Peplum-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2731556&SearchQuery=Peplum%20dress&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Cream

 

 

Asta e ultima mea achizitie:)

Eu prefer de regula hainele uni, rareori ma incanta o combinatie, astea de la Hale Bob mi se par prea complicate, o dai usor in bara.

 

 

Xio, agresivitatea nu garanteaza perpetuarea mesajului.

Cat despre nunta daca m-as marita acum mi-as pune tutu, geaca de piele si bocanci cu tinte obligatoriu:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Marina, fiecare cu alegerile lui [:)]

 

Mie imi plac grasunele si stiu ca si barbatii (multi dintre ei) le prefera insa, din cauza ca grasimea afecteaza sanatatea, nu imi doresc sa arat vreodata asa. Dar nici ca un manechin gen:

 

http://img836.imageshack.us/img836/292/45b02b54f05f4bd0b68249d.png

 

Mi se pare bolnavicios.

 

Manechinul ala cu rochia lui Allure, sincer (si din pacate, ca e stupid) mi-ar starni un hohot de ras involuntar daca l-as vedea pe strada dar as intoarce capul (admirativ) dupa o tipa mai grasa [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare corp de copil, nici intr-un caz de femeie.

Dar sunt doar prejudecatile mele, alea cu-curbe delicioase [:)]

 

Daca tu ai fi fericita cu un corp asa, e tot ce ar conta [:)] Si oricum, din cate spui, esti aproape de idealul tau [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...