Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Nope, am fost:) dar nu mai sunt si nici nu mai am ambitia sa fiu chiar asa, totusi 40 de ani si 2 copii se vad si nu'st dusa cu pluta sa cred ca mai ajung la asa . Dar imi place stilul asta comparativ cu cel grasut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce aveti frate cu manechinele? ca unele sint chiar ok, nu toate sint anorexice...

Rall, unde ai gasit-o pe aia in blugi, ca arata nasol de tot...eu nu la modelele alea ma gindeam si nu cred ca tipa din rochia mea arata asa anorexic...aia s-ar putea sa aiba picioare faine pe dedesubt, nu scobitori

 

mie imi place de Candice Swanepoel, mi se pare superba: http://amglifestyle.com/2012/04/21/fit-bird-candice-swanepoel/

 

mai toate manechinele de la VS arata fain...daca faceam sport in tinerete probabil asa as fi aratat si eu, dar n-am facut  [batcap]  tot e bine ca m-am trezit la pensie.

 

si mie imi plac anumite femei cu forme pline dar nu toate...alea lucrate cit de cit care se vede ca isi dau interesul pt aspectul lor.

 

http://ravepad.com/page/sara-ramirez/images/view/604585/hd-sara-ramirez-latina-cover-no-writing

 

Xio, noi putem sa ne duelam pina in ziua de apoi - sintem la polii opusi ai aceleasi probleme: asa cum eu nu inteleg logica tratamentelor chimicale si le vad extrem de periculoase (desi ele pot fi si utile uneori, sa zicem) asa tu nu poti accepta anumite metode neconventionale pt ca manualul de medicina si "studiile" spun ca nu e bine.

Oh, well..."studiile"...si teoriile. Cite din teoriile medicale nu au fost si sint date peste cap continuu? Totul e discutabil. In fine, sa nu lungesc pelteaua, recunosc ca sint extremista dar imi prinde bine; daca ma luam dupa doctori pina in prezent eram pe vreo 3 medicamente cu prescriptie si probabil grasa cit casa.

 

E genetic, maica-mea e penala...eu sint mic copil pe linga ea. Acum vreo 15 ani i-a aparut pe picior o mincarime ciudata cit un banut de 2 cm diametru (piele inrosita, iritata) si nu-i dadea de cap cu medicamentele...satula intr-un final de tratamente si-a pus acid sulfuric peste zona afectata si a rezolvat-o.  [:-)))]  [:-)))]

a ramas cu cicatrice bineinteles dar a scapat femeia de mincarime.

nu care cumva sa va vina idei! sa nu credeti acum ca promovez tratamente cu vitriol  [:)]

 

Xio, acum aflu ca te casatoresti: Felicitari si sa fie cu noroc!  [flo2]

Ador rochiile SJP si stilul ei. In asta ti-ar sta minunat!

http://www.theage.com.au/victoria/chadstone-dolls-up-in-sexy-gowns-from-ny-city-20130302-2fd64.html

 

sau asa: http://dressindresses.com/2011/06/sarah-jessica-parker-in-black-tulle-marchesa-dress/

[il]

 

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, si eu m-am probat odata cu o rochie ca aia a ta cu peplum, aceeasi croiala si culoare dar nu mi-a stat bine...tot ce e inchis la gat imi face un piept enooorm, disproportional. la mine trebe un pic de decolteu altfel arat grasa.

 

Rall, prima tipa din poza e proportionata bine dar vorba Marinei, cind vad bratele alea de framintatoreasa ma apuca amocul. A doua tipa e nasoala rau, prea scunda, are picioarele scurte si ca niste cremvusti iar glezna e inexistenta. A treia nu se vede bine dar ce se vede e frumos.

Tantiile astea sint ok la tinerete, dupa 40 insa...pe linga ca nu se pot apleca sa se inchida la sirete, o sa le fluture pieile cu sunci cu tot pe brate iar fundurile vor fi mari si plate. Bleah! Grasimea e producatoare de estrogen si stocheaza toxine. No, thanks! Prefer sa mor pe baricade facind sport si foamea daca e cazul  [:p]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, unde ai gasit-o pe aia in blugi, ca arata nasol de tot...eu nu la modelele alea ma gindeam si nu cred ca tipa din rochia mea arata asa anorexic...aia s-ar putea sa aiba picioare faine pe dedesubt, nu scobitori

 

E model Asos:

http://www.asos.com/Just-Female/Just-Female-Dip-Dye-High-Waist-Skinny-Jeans/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2432992&cid=3630&Rf-300=1992&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=-1&clr=Grey

 

Am vrut sa imi iau blugii, dar cand am vazut poza m-am simtit reprezentata 0% de picioarele lu' aia asa ca am inchis pagina [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi plac anumite femei cu forme pline dar nu toate...alea lucrate cit de cit care se vede ca isi dau interesul pt aspectul lor.

 

http://ravepad.com/page/sara-ramirez/images/view/604585/hd-sara-ramirez-latina-cover-no-writing

 Ooh, she's hot [pk]

 

Rall, prima tipa din poza e proportionata bine dar vorba Marinei, cind vad bratele alea de framintatoreasa ma apuca amocul. A doua tipa e nasoala rau, prea scunda, are picioarele scurte si ca niste cremvusti iar glezna e inexistenta. A treia nu se vede bine dar ce se vede e frumos.

Stiu, si culmea, sunt de acord [:)]

Realizez ca nu sunt estetice corpurile lor si ca un corp.. ca al tau arata mai estetic, mai sanatos, mai echilibrat. Dar ochii mei fug spre tipele grasute si le gasesc frumoase. Ca si sanii. Stiu ca sanii rotunzi, medii, tari sunt ok estetic, arata frumos. Dar mie imi plac cei supradimensionati, in forma de para... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa nu ratez ziua de sport de ieri, 50 min, 7 km alergati, mi-am bagat si un oki la d-na rina si am tinut-o in proteine care evident mi-au cam taiat din energie

azi am in plan un cardio bun si o ora de push pump 

si multa munca:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca nici n-am citit subiectul pana la capat, ca am vazut ca ma striga Allure si am zis sa ma laud  [acor] .

 

N-am mancat cozonac, evident, ca doar eu nu mananc gluten, nu? Favoritul meu e cel cu mac, asa ca mi-am facut unul raw absolut bestial!!! "Coca" din caju macinat fin cu miere si esenta de rom, umplutura din mac crud macinat, apa, miere, esenta de rom si un strop de coaja de portocala plus stafide hidratate, este extrem de consistent, asa ca am si mancat f putin. Bun-bun-bun, minunat! Nici nu mai fac atlfel de aici inainte...

 

Restul va zic dupa ce termin de citit, maine cred, ca acum plec la drum in cateva min.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, foarte dragute rochiile/ Cele lungi nu-s genul meu, mai ales fara bretele. Dar din cele scurte imi placeau cateva,  a 4-a din rand imi pare f sexi http://www.us.halebobstore.com/c=NiHNe29Z6x3Wk8I9f8ZI1KIqX/category/dress/?s=8&p=8 . Nici eu nu suport hainele pe gat, cat mai decoltate posibil :)

 

Legat de grasune, nu pot spune ca-mi plac. Daca vad vreo tipa faina ma mai uit la ea, admirativ, da in general nu ma uit dupa femei  [:D] (stiti ca exista o teorie cum ca o persoana poate avea diferite procente legat de orientarea sexuala, in sensul ca are de ex 20% atractie pt un sex, 80 pt celalalt. In situatia asta exista multe persoane  considerate 'straight'. La mine cred ca e 100%  [:D]

In alta ordine de idei, sunt in continuare f rau cu raceala sau ce o fi.... febra, dureri de tot felul, de gat, cap, si colac peste pupaza dimineata m-am trezit iar cu alergia de acum 2-3 luni :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coraly, si eu sunt 100% straight (am fost in diverse situatii in care am putut experimenta si la cald si la rece [:)]) insa admir femeile. Doar sa nu se apropie de mine, atunci e... eek [:-)))]

 

Prietenul meu de ex, nu intelege, cum adica ii trimit poze cu diverse femei, tzatze, funduri etc dar nu am nici 0 tendinte lesbiene [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...