Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

CARO, vreau reteta de la cozonacul ala raw! Urgent! [:D]

Congrats pentru ambitie! Esti mai tare ca mine vad...  [pk]

 

Rall, modelul ala Assos arata ca dupa Auschwitz. Am vazut tipe slabe si faine, aia e numai piele si os. Eww.. Mai bine una grasa si pufoasa decit aia :)

 

Sint in contiunare calare pe situl Hale Bob si ma uit la rochiile alea  [olala] mmmmm....

Sint citeva din cele scurte care mi-ar sta foarte bine :-)))

 

Wake-up! Wake-up!!  [smulgpar]

Sa ne revenim...

 

Ce mai mincati? Ca sint in pana de idei...

Am o confuzie de zile mari astazi, nu stiu nici ce program sa atac. Cred ca Body Combat sau RevAbs.

 

Panseluta, tu faci P90X dupa program sau la liber? Itit sugerez sa urmezi programul dat de ei ca sa ai succes la sigur.

Cum iti merge power blenderul ala? Esti multumita de el?

 

Rall, si eu m-am gindit ca esti barbat sub acoperire [:D] Ti-ai pus fetisoara aia la avatar dar te suspectez de icognito  [:-)))]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rall, modelul ala Assos arata ca dupa Auschwitz. Am vazut tipe slabe si faine, aia e numai piele si os. Eww.. Mai bine una grasa si pufoasa decit aia :)

Ai vazut si filmuletul de prezentare? [:D]

Adevarul e, de ce sa mint, mi-ar placea sa arat ca ea. Ca 3 luni sa mananc numai inghetata si dupa aia sa arat cum trebuie [:I]

 

Rall, si eu m-am gindit ca esti barbat sub acoperire [:D] Ti-ai pus fetisoara aia la avatar dar te suspectez de icognito  [:-)))]

 

O iau ca pe un compliment, chiar daca nu s-a vrut a fi unul [:D]

Am lucrat multi ani intr-o pozitie in care trebuia sa aleg, dintr-un set de 10 - 100 fotografii ale unei femei, una care sa o reprezinte. Putea fi fatza sau diverse parti ale corpului. Publicul era in mare majoritate masculin si uneori, o fotografie, putea sa fie vizualizata si de sute de mii de oameni, chiar milioane.

 

Asa ca am dezvoltat un ochi aproape masculin, pentru ca in timp am ajuns sa vad exact ce place si ce nu, ce parti sa arat sau ce parti sa ascund din unele fotografii. Deci multe trials and errors cu feedback aproape imediat. Foarte "revealing" experienta [:)]

 

Acum fac foarte bine diferenta intre un corp estetic frumos si unul atragator. Ca nu e deloc acelasi lucru [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e, de ce sa mint, mi-ar placea sa arat ca ea. Ca 3 luni sa mananc numai inghetata si dupa aia sa arat cum trebuie [:I]

 

s-ar putea sa nu arati cum trebuie ci sa devii "skinny fat", adica tot nasol.

nu merg artificiile astea...un corp frumos si sanatos se construieste numai prin stil de viata sanatos (din pacate...)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, uite-o pe tipa aia in costum de baie. Arata superb. Manechin clasic.

 

http://www.us.halebobstore.com/product/2SUN9137BLUE/Cabana-Sun-Kissed-Fabulous-Sequin-Bikini-Top.html#

 

mie im place asa "fluida"...exuda tinerete si sanatate :)

 

Da, e ok. Nu e caraghios-de-lunga pe cum arata in rochie. Arata normal [:)]

 

Pielea pare f. Photoshopuita, zici ca e din plastic, dar asta e.. amanunt. Sunt sigura ca ar fi aratat ok si neprelucrata atat [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa nu arati cum trebuie ci sa devii "skinny fat", adica tot nasol.

nu merg artificiile astea...un corp frumos si sanatos se construieste numai prin stil de viata sanatos (din pacate...)

Ei, era o gluma. Din piele si os sa devii grasime si os.. e clar ca nu e o combinatie reusita [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa vedem si una in care esti cu pantaloni normali, ca sa ne dam seama daca formele sunt ale tale sau ale pantalonilor.Eu un afara de poza in care stai in cap, alta poza cu tine nu am vazut, asa ca nu pot sa ma pronunt cu privire la EFECTUL PANTALONILOR... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...