Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Allure, astia nu sunt pantaloni stretch normali? Adica ce au ei in plus e confortul datorita materialului, nu?

Eu nu as da 88 de dolari pe ei.

Rochiile sunt faaaine, dar nu gasesc asa ceva. Oricum pt cununia civila nu ma agit prea mult. :)))

 

Mie imi place manechina slabanoaga pusa de Rall. Bine, cu conditia sa aiba fund, dar picioarele chiar mi se par faine.

Mai nou am facut o pasiune pt Debra din serialul Dexter. Mi se pare ca este suuublima.

http://wallpapers.fansshare.com/gallery/photos/10716735/jennifer-carpenter-bra-scene-dexter-hot/

 

Referitor la ultimul mesaj, Allure, la poli opusi nu suntem, ca eu sunt adepta tratamentelor alternative atunci cand e cazul. Doar ca nu este cazul tot timpul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut dragelor,

 

raportez pe ziua de azi: Shoulders&Arms and AbRipperX.  

Primul a mers bine, cu mica diferenta ca eram la sora-mea si am uitat sa imi iau hanterele cu mine, asa ca am exersat cu sticle cu apa de 1,5L, ceea ce mi s-a parut putin.

 Abdomenele insa m-au rupt, programul AbRipper in mare parte nici nu l-am putut urma, am improvizat cu alta varianta a exercitiilor, ca macar sa nu stau degeaba. Deci problema e burta, e clar. Muschii laterali sunt ok, pot face exercitiile, cei drepti (din fata) sunt morti (mi se trage pesemne si de la sarcina, am avut o burta imensa, cu extrem de multa apa, din cauza diabetului de sarcina). Nu sunt in stare din pozitia culcat (complet intinsa) sa ma ridic in sus, ducand mainile intinse "spre cer" cum s-ar spune, apoi in fata (asta era o varianta de exercitiu des intalnita in program). In schimb pot executa acele banana rollls destul de bine. 

 

Insa imi placeeee! Cum spun nemtii: am lins sange! :)))).

Abia astept ziua de maine, am YogaX in program. Am auzit ca nu e usoara. Om vedea.

Allure, eu urmez exact varianta LEAN a programului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  Ce va admir ca reusiti sa va mobilizati si sa lucrati acasa, si atat de variat...Niciodata nu am putut, ma apuc, fac, si cand incepe sa doara m-am oprit, sunt tot intr-o pauza....La sala, cu instructor, e altceva...mai de rusinea lui/ei, mai de rusinea colegelor de suferinta, strang din dinti si fac mult mai mult decat credeam ca pot...Cand ies de acolo imi tremura picioarele , abia conduc...dar se simte si se si vede, sunt super incantata de rezultate.Dupa ora de ieri-cred ca a facut-o sa si scoata ei insasi pe nas tot ce a mancat de Paste, am facut febra musculara...vroiam sa ma duc si azi, la Body sculpt, dar am zis pas...nu m-am simtit in stare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a enervat proful la sala, nu a avut chef de munca si si-a batut joc de ore. Le-a fragmentat, le-a facut in dorul lelii, per ansamblu am plecat cu o mare frustrare ca eram pusa pe muncit serios.

Am apucat sa alerg inainte dar nu m-am straduit tare ca am zis ca bag o ora jumatate de sala dar nu a fost sa fie. Maine e tot proful asta asa ca il sar si ma delectez acasa cu un insanity.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, astia nu sunt pantaloni stretch normali? Adica ce au ei in plus e confortul datorita materialului, nu?

 

sint stretch ca orice pantalon sport de tipul asta. ce ii face deosebiti de restul este croiala care pune in evidenta formele...se aseaza intr-un fel anume pe dorsali, greu de explicat, trebuie sa-i pui pe tine ca sa iti dai seama. sint discutii pe net despre subiectul asta [:D]

 

http://www.bodyrock.tv/2009/07/24/crazy-for-lululemon-pants-yeah-those-ones-that-make-your-butt-look-amazing/

 

http://sg.answers.yahoo.com/question/index?qid=20070204215153AAFDFDX

 

despre pret...well, calitatea n-are pret in ochii mei. mi-am cumparat si alte marci de pantaloni si n-am fost multumita nici pe sfert iar diferenta de pret nu e prea mare fata de alte branduri

 

am un singur "dinte" impotriva lor...de cind si-au mutat fabricile in Asia, calitatea materialului a scazut fata de inainte cind faceau totul in Canada [bang]

ma refer la pantalonii ceilalti, Groove Pant. si asa insa tot merita sa-i cumpar pentru designul si croiala unica.

 

daca ii poarta si Megan Fox...!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pun o poza cu pantalonii mei preferati de sport, nu se vede prea bine din pacate.

Cred ca orice sta mulat pe fund sta bine [pk]

Intrebare: ce sirop e mai ok pt indulcirea cafelei? am avut pana acum sirop de artar din Canada, de la mama lui, dar mi se termina si nu stiu daca sa iau tot artar sau agave sau altceva.

Ca dpdv al caloriilor sunt tot pe acolo, cel de agave are mai putin (cu 2, nu cu 20 :))) ).

Eu ma pregatesc sa merg cu bicicleta azi, ca e zi libera. Mi-a spus ieri o prietena sa nu facem azi nici un tur ca e plin de barbati pe biciclete care se duc sa bea (e ziua Barbatilor azi). Am spus ca exagereaza, dar acum 10 minute am vazut un card de 7-8 barbati pe biciclete, si acum 5 minute un barbat pe langa bicicleta cu un carucior special in care sa iti duci copiii, doar ca el avea acolo o lada de bere :)))))))))))))))))))))))))

 

 

P.S: mi-am luat din greseala branza fara lactoza si fara grasime. E chiar buna!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa iti iei de agave, are IG foarte mic, si nici nu e atat de aromat ca cel de artar, care cred eu ca ar schimba major gustul cafelei.Bine, eu sunt un pic obsedata de indicele glicemic, de la Montignac mi se trage, iar siropul de artar are IG mai mare decat zaharul asa ca pentru mine e pe lista de interzise.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...