Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Unfortunatelly saddlebags. In nici un caz ca in fotografie dar le-am dezvoltat in adolescenta si nu cred ca am mai avut piciorul drept de la 14 ani , nici macar cand eram de 45 kg adica de la 20 la 30 de ani. in forma mea maxima s-au subtiat dar am avut corpul asa cum am zis de pe la 14 ani cand am observat transformarea.

Mersi de Tracy. Am redescoperit-o , ma uit acum la dvd-urile ei. Fata asa e o masina la exercitiile de fund si coapse. De maine sunt calare pe ea in top la ce fac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt gynaeoid catre thyroid. Nu am soldurile mari,nu am manerele dragostei, nu am fund a la madam lopez nu am talia disproportionat de mica, poate unde sunt si suficient de inalta dar am aripioare pe coapse. Fara aripioare as fi un thyroid clasic.la overweight e copia mea :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, exercitiile lui Tracy o sa mi le salvez si eu undeva. Sunt super! ce mi se pare insa extrem de dur, e faptul ca faci tot setul intai pt un picior (Video 1) apoi pt celalalt. 

Si as mai spune ca e prima persoana (trainer) a carui corp mie nu-mi place! Nu imi plac femeile a carui bazin e osos, parca ar fi a unei fetite, fara rotunjimi, bazin mic, plat, uscat. Picioarele la fel, extrem de slabe, nu vad un muschi la ea. Da in fine, aici e chestie de gust.

 

Azi (Diminica) aveam in program Rest or Stretch, am vrut sa fac Stretch insa nu am apucat, am umblat teleleu cu sora-mea prin Hamburg, in port, a fost sarbatoarea portului. Cu ocazia asta am observat cate porcarii se pot vinde, sub titulatura mancare. 

 

Eu sunt definitiv gynaeoid type, estrogen dominant. Hm, aici exista cu siguranta o legatura si cu boala mea, endometrioza (estrogen dominanta). 

 

Edit: o sa ma uit si eu pe filmulete postate de Allure, nu am apucat nici eu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tracy e foarte foarte mica de statura, cred ca are sub un metru jumate  [alcool] de aici conformatie de copil zic eu; daca ar avea grasime ar arata si mai nasol..

mie imi place, e simpatica si are stil original de training, foarte safe si sanatos pt o femeie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...