Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Imi retrag cuvintele despre exercitiile lui Tracy ca sunt numai 10 min/picior. Shaun mi s-a parut baiat finut, pe Tracy ziua 1 nu am reusit sa o execut. Azi nu am fost in forma , ma doare capul, de la cateva alune am terminat iar punga, nu mult 100 grame, 600 calorii:( la 8 seara si cum nu eram in forma de cardio am zis ca bag exercitiile de picioare ale lui Tracy. Una la mana ca nu am reusit sa le fac continuu si doi cred ca maine imi iau pernuta sa stau asa tare ma doare fundul.

Drept care vi-o recomand si pe madam Tracy cu incredere la capitolul exercitii fund si coapse.

Mica , mica da' rea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marina, nu cred ca e relevant cat am slabit eu cu Rina, pt ca tu esti de aia care mananca f putin, dar gresit impartit de-a lungul zilei, iar eu mananc mai mult si pe tot parcursul zilei [:)] . In plus, tu ai alta forma a corpului, alta densitate etc. Sa mai zic ca la 1.67 ai mei eu voiam sa ajung la greutatea de care te plangeai tu la 1.70 ai tai? [zz]

 

Nu-mi amintesc exact acum, dar cred ca vreo 4 Kg. Oricum, eu am slabit majoritar in prima luna si apoi fff putin si mai degraba am "fixat" rezultatul. 

 

Dar, asa e, m-a disciplinat mult. N-am mai mancat asa de mult si asa de des. Si e o dieta excelenta pt vara si vegetarieni.

 

Ma gandeam si eu sa ma apuc de ea acum ca e vara si vreo 2-3 Kg mai putin n-ar fi rau, e comoda, nu trebuie sa te tot decizi ce sa mananci etc. Dar eu nu mai mananc gluten, or pt mine ziua aia de carbs era de rasfat, recunosc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress, am pus eu videos cu Tracy in urma dar probabil nu le-ai vazut ca erau in toiul discutiilor despre boala cu pricina pe care inteleg ca le-ai evitat

asta este Tracy.

Tracy Anderson.

Mai mult ca sigur ca nu le-am vazut.Mai gasisem o Tracy cambeli, parca, dar aia nu corespundea descrierii voastre deloc.Asta intr adevar are conformatie si constitutie de fetita...:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai citit si eu pe la Rina, asa de curiozitate...Nu prea am priceput care sunt regulile de asociere, nu vad care ar fi mecanismele,si din ceea ce am observat mai mult se incurca zilele si alimentele sau se calca pe de laturi...Nu mi place, nu as tine in veci asa ceva.Nu vad nimic sanatos, sau fiziologic, sau disciplinant in ea.Sper sa nu supar pe nimeni...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress, Rina seamana cu Montignac dpdv disociere, dar disocierea se face pe zile. Nu e asa de complexa (sau complicata, as zice eu). Nici vorba de indice glicemic etc. Nu e asa de fiziologica si nici logica nu e asa de buna.

 

Tinuta ca la carte insa, da rezultate remarcabile si mentinere pe termen lung. Eu cunosc oameni care au dat jos 15-20 Kg cu Rina. Stiu si din cei cu aceleasi rezultate cu Montignac, evident.

 

Nu cred ca superi pe nimeni, ca noi aici nu suntem deloc suparacioase [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma tot chinui sa vad cum sa salvez in bookmarks sau ceva vedeourile cu tracy puse de allure... nu imi iese.

 

allure, daca ai timp si dispozitie, poti sa pui linkurile intr-un post, nu filmul direct?

 

eu marturisesc ca desi nu mai scriu aici va citesc sa vad ce descoperiri noi mai faceti, fiindca mie mi s-a acrit cu totul de programele de dimineata de la ymca, nu-mi permit alta sala inca si asa ca fac workout de acasa, ce gasesc interesant :)

 

si voiam sa va intreb ce parere aveti de semintele de canepa - hemp hearts si salvie

 

eu m-am pomenit cu ele si daca tot am dat banii, acu' tre' sa le mananc. au un gust bun, le amestec cu fructe de padure si iaurt pe post de cina, dar sunt curioasa daca a mai incercat cineva si daca s-a simtit "imbunatatita" peste noapte :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe forumul asta nu merge sa pui link la filme...linkurile se transforma in film direct; nu stiu daca am inteles corect cererea ta...

 

semintele de hemp sint foarte bune dar nu exagera ca au multa grasime si calorii. o lingura doua sint suficiente; n-ai sa vezi niciodata o reactie majora pozitiva de la mincare dintr-odata  [:)] Astea se vad in timp prin acumulare.

 

astazi, fructe la mic dejun. 

sport un cardio scurt (30 min) din lipsa de timp si apoi la muncile campului pe tarlaua capitalista. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...