Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Va pupp  [flo2]  ma scuzati ca dau buzna asa aici la voi .... vreau sa va intreb daca mai stiti ceva de Elle ... am mai citit-o cand a ramas insarcinata si de atunci nu mai stiu nimic de ea ... mi s-a facut  teribil de dor  [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pai daca in fereastra pe care vezi tu video faci copy la adresa ai apoi in mesaj merge

 

stiu ca eu nu reusesc sa pun niciodata film.

 

uite de ex

 

http://www.youtube.com/watch?v=fyXLOuOEnQs

 

deci m-au pacalit oamenii aia de mi-au bagat semintele pe gat? :D ma gandeam eu, dar deh, n-am ce face acum. chestia e ca mi se par asa gustoase ca stau si le mananc cu lingura in pat (rall, suntem pe aceeasi lungime de unda cu gustul vad :) de aia am zis ca si la cantitatea mare pe care o mananc, poate ma fac vreo wonder - woman peste noapte

 

eu zilele astea doar kilometrajul zilnic la servi si inapoi... intre 3 si 5 km pe zi depinde ce ocoluri fac. e bine ca dimineata devreme imi da energie, insa am nevoie de mai mult ca sa simt asrsura aia in muschi :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! ( la mine ) 

 

Azi muncesc de acasa si mananc pasat ca ieri am avut extractie de urgenta a unei masele de minte. 

 

Din pacate, asta inseamna ca nu prea mai fac sport cateva zile, decat mers pe jos, ca doctorul a spus pana duminica sa "take it easy". Tocmai cand intrase febra sportului in mine. 

 

Menu de azi: 

 

MD: Banana 

 

Pranz: Lobster bisque + un avocado pasat

 

Gustare: Apple sauce ( nu stiu cum sa il traduc ) ne-indulcit

 

Cina: Supa de rosii + o cutie de branza ricotta degresata

 

Daca mai imi e foame, banana pasata/apple sauce/sau ou fiert pasat

 

Si pe tot parcursul zilei, nelipsita cafea cu lapte degresat - dar astazi nu cred ca beau mai mult de 2 ca m-am odihnit bine ieri. 

 

Sport: Probabil vreo 30 min de mers pe jos. 

 

Maine vreau sa ajung si la sala sa merg pe elliptical foarte usor vreo 30 min fara efort in schimb, ca sa nu imi deranjez extractia :)

 

Poate va mai da idei menu-ul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai sa stii ca imi dai idei, Marina! 

Dau fuguta la p90X - Nutrition Guide sa vad daca am voie sa mananc sos de rosii si avocado. Cica as avea voie o Lingura de avocado. Ha!  Tb sa mai "restructurez" un pic meniul meu ca nu ma satisface deloc. Ma rup proteinele pe care tb sa le mananc. 500g carne pe zi e mult pt mine! Noroc ca mai pot inlocui carnea cu creveti sau fish!

 

Azi: CardioX.

Am avut in intentie sa mai fac si AbbX, da sunt rupta. Cum-necum, abia m-am dat jos din pat azi dimineata, tragea de mine fii-miu sa ma scol si eu il rugam sa ma mai lase un pic...

 

Apropos intalnire 20 ani! Cine zicea ca se duce anul asta? Inseamna ca suntem aceeasi generatie? 1975? La noi cica a fost foarte frumos, eu nu am fost, din pacate. Asa de frumos a fost ca acum vor sa faca in fiecare an, ba mai "rau", se intalnesc cu totii aproape in fiecare WND! si cand zic toti ma refer la toate clasele! Eu am terminat Gh.Lazar in Buc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu iubesc avocado - mananc cam 3-4/saptamana.

 

Nu stiu cum se traduce chia seeds - mie imi plac cu lapte de cocos. Yummy!!!

 

Tocmai mi-am mancat lobster bisque cu avocado. Super!

 

Nu stiu de ce imi e mai e foame insa, pt. ca a fost foarte satios, in total vreo 600 calorii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...