Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Alice, numele mic trebuie sa se potriveasca cu cel de familie, sa abia sonoritate buna adica :)

Mie imi place Eve (Madison Eve?) [:)]

Or Ayla dar asta nu e romanesc.

 

Caro, ai facut runda a 2a de liver cleanse?

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"To achieve anything in life, you need to believe that you're worth it."id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carolinah, unde mergi la Pilates?Visez si eu o sala in care sa existe grupe formate din toamna, care sa evolueze impreuna, in care orele sa nu semene unele cu altele, si sa fie dupa ora 19...si in sectorul 2-3.Vreau cam multe, nu?

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress, ai PM. Nu, nu vrei prea multe, la mine asa e! Nu suntem decat vreo 4-5 care mergem constant, dar instructoarea face orele (f variate) pt noi, celor incepatoare le spune cum sa adapteze daca e prea greu pt ele si sa faca in ritmul lor pana mai progreseaza.

 

Allure, n-am facut-o. Sotul meu tine post si n-ar fi putut face shank prakshalana dupa 2-3 zile ca aia implica unt ca sa se inchida 'sifonul'. Fara cleanse dupa, mi-a fost mie teama sa-l las sa faca... Recunosc insa ca mi-a convenit ca n-am facut, ca mi-e groaza de raul ala de la miezul noptii...

 

Sunt tare lipsita de energie azi. Am avut un w/e f placut, dar tare obositor. Nu ne-am odihnit ca lumea si se simte...

 

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca numai eu scriu aici zilele astea. Aseara am fost la Pilates si am reusit sa-mi intind ceva intre umar si omoplat undeva in partea stanga, ma doare de ma sparge! Azi o yoga usurica, fara sa insist pe zona aia.

 

Cand ne mutam si noi pe platforma noua? Uite aici e subiectul. Doar ca propun sa ne mutam cu totul deodata, ca sa nu citim/scriem si aici si acolo...

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma si gandeam de ce nu mai sunt subiecte pe forum , cred ca m-am prostit de tot, prea multa munca [batcap]

 

de sport ma tin constant adica zilnic, ieri am executat o clasa de total push si acasa 30 min alergat in fortza.

Incerc sa controlez mancatul haotic pe fond de stres, trebuie sa-i vin de hac dar am observat ca imi aduc aminte ca nu tb sa mananc abia dupa ce am ciugulit ceva.

De sapt viitoare vine mama si macar scap de stresul mancare/organizat copii etc si imi recuperez si o parte din echipa care a fost decimata din lipsa de vize, o mare problema aici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ughhh...forumul asta nou imi da dureri de cap; urasc schimbarile [batcap] si perioada de acomodare...

vad ca unii sint "membri" si altii sint "moderatorS"... Ar fi bine sa ne punem de acord cu limba folosita [:D]

 

in rest, tot astept sa se incalzeasca si la noi, ca sint in continuare in hainele de iarna  [alcool]

 

Am gasit un articol bun despre beneficiile apei cu lamiie. Eu beau in fiecare dimineata la prima ora o cana mare de apa calduta cu lamiie. Dupa ce m-am spalat pe dinti si mi-am facut sedinta de oil pulling. Voi ce obiceiuri matinale aveti? Sa nu-mi spuneti "cafea"...  [:)]

 

http://www.waterbenefitshealth.com/benefits-of-drinking-lemon-water.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...