Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am facut marti si joi aerobic, adica marti pilates si joi aerobic. Mai merg si maine dimineata, sincer, de abia astept.

Legat de stil de viata, mod de alimentatie, eu cred ca nu ni se potriveste tuturor aceeasi reteta. Unuia ii poate fi potrivit un stil vegetarian, altuia raw-vegan, iar altul poate ca simte nevoia sa manance si carne.Eu am trecut prin mai multe incercari: fara carne 3 ani, cure de detoxifiere si cred sincer ca mie mi se potriveste stilul moderat :-)

 

Mananc si acum f putina carne, se intampla sa nu mananc deloc saptamani intregi. In schimb, cred ca lactatele in cantitate ok, dar zilnic, mie imi fac bine. Nu as renunta la ele. Asta nu inseamna ca sunt bune pt toti.

Mananc seminte, nu multe, dar mananc, fructe (in cantitati destul de mari), legume, paine nu, si in general fainoase nu prea. Capitolul dulciuri incerc sa-l elimin din viata mea pt ca astea chiar nu-mi fac bine. Nu doresc sa fiu f obsedata de capitolul alimentatie pt eu cred ca la un moment dat ar putea sa-mi manance tot timpul meu liber si nu doresc asta. Dar, asta, bineinteles e alegerea mea:-)

 

Va doresc o zi frumoasa si un we si mai frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai femeie, esti FRUMOASA  [pk] am simtit nevoia sa punctez obiectiv cu toate ca n-am mai scris de cateva luni,va citesc in fiecare zi cu gandul ca nasc peste 2 luni si ma apuc macar de alergat, daca nu si de altele, ca de asta mi-e cel mai dor. va pup si scrieti in continuare sa va citeasca si casaloata  [:)]  hai, puiul de casalot ca am pus " doar" 10 kg. pana acum. modesta de mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti in poza?

 

 in persoana  [8D]

 

Mocanita, thanks!  [floare3]  Ce ma bucur ca ai iesit de la naftalina... Ce mai faci?

"Casaloata"?  [:-)))] am ras cu pofta...

 

Pina acum am facut un suc de telina, morcov, ghimbir si lamiie. Ma apuc de spalat rufe si sport in pauzele "publicitare". Nu m-am decis ce fac inca....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...