Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

rall, ce legatura are ce spui tu cu ce am afirmat eu??

eu vorbeam de ingrasat nu de slabit.

de ingrasat, toata lumea (99%) se ingrasa la fel: prin aport caloric excedentar cuplat cu sedentarism. de slabit NU toata lumea slabeste la fel, asta o stie tot omul, deja....intra in calcul diversi factori: virsta, tipul constitutional, sanatatea, nivelul de stres, orarul de somn, etc si nu in ultimul rind ambitia, ca nu oricine poate sa faca sport 6-7 zile pe saptamina si sa manince salate fara paine, cind a fost obisnuit cu hamburgheri.

 

eu am spus ca daca esti normoponderal si maninci ce maninc eu (salate, fructe, fasole, broccoli, etc), in cantitati decente nu ai cum sa te ingrasi. Atit si nimic mai mult.  Tu vorbesti acum de slabit. Aia e alta poveste, soro!

poti sa vii tu cu cite studii vrei ca nu tine figura... am ajutat o persoana sa slabeasca 30 kg in citeva luni dar cu P90X zilnic si mincat asa cum trebuie, 

 

problema celor mai multi obezi e ca sint DEREGLATI - in primul rind hormonal, sint toxici si lipsiti de vlaga, deci greu sa-i pui la miscare cind ei nu au energie si suflu; trebuie sa stii cum sa-i iei ca sa ii misti incetisor din balta de cacao in care s-au bagat

 

e-hee...daca as cistiga la loto bani multi, as face un centru de sanatate afordable unde as ajuta lumea sa slabeasca  [pk]

am toate metodele puse la punct, bani imi lipsesc  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa ne intoarcem la par, asa arata si al meu doar ca unu la mana ma chinui ca naiba sa creasca. Dupa trei ani mi-a ajuns abia la umeri. Imi cade si se rupe.

Si doi al meu sfarseste invariabil intr-o coada sau coc cumva pt ca nu am rabdarea necesara sa-l indrept mereu si lasat liber arata ca de pe garduri. Il aranjezi zilnic? Ce alte tratamente ii mai faci?

Cum fac si eu sa-mi creasca parul mai repede?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, Doamne, daca ar fi atat de simplu, wuahaha! [:)]

 

yep. it's that simple most of the time. daca n-ai vazut povestea acestui obez care a fost gras dintotdeauna pina s-a hotarit sa nu mai fie, vizioneaz-o acum. povestea lui e mai tare decit toate cartile si studiile din lume; e realitatea! 

 

dar sa nu credeti ca i-a fost usor...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, eu ii doresc tot succesul din lume lui nenea ala, doar nu crezi ca e primul om pe care il vad cu poze de before and after [:D]

 

Ideea e daca rezista acei 5 ani.

Si daca da, e un mega super norocos sa fie printre cei 5% care o fac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi cade mereu, e casa plina de par dar e normal, nu cred ca pica mai mult de 100 fire pe zi, ceea ce e ok...se regenereaza :)

 

al meu creste prea repede! imediat imi ies radacinile la suprafata :(

m-am tuns acum o luna si peste inca o luna-doua cred ca imi ajunge pina la talie

nu stiu care e treaba, poate tine de dieta...biotin, alea...

 

il aranjez dupa ce il spal, cam la 3-4 zile dar tot in coada sta mai mereu ca nu il suport pe fatza  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...