Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Apropo de studii teoria mea e ca cine finanteaza studiul obtine ce rezultat vrea. Drept care le citesc in diagonala. Cel mai bun studiu e corpul tau. La un moment dat te prinzi ce-i place, care e echilibrul. Sa reusesti sa-l mentii e cu totul alta poveste:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

stii cum e cu "realitatea" - e al naibii de subiectiva.

 

din pacate, multi aflati in pozitia de overweight, nu au indrumare corecta, nu au ajutor si resurse;

cel mai bine e sa ai pe cineva sa te sprijine moral in lupta cu kilogramele si sa te mustre cind o iei pe aratura...de unul singur e mai greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 La un moment dat te prinzi ce-i place, care e echilibrul. Sa reusesti sa-l mentii e cu totul alta poveste:)

 

Pai e o adevarata arta.

Gandeste-te ca unii trebuie sa accepte ca echilibrul corpului lor e la 100 kg.

Si media ii bombardeaza cu imagini de 45 kg iar discutii ca cea a noastra aduc cuvinte precum lenes, bagat-in-tine, e o problema simpla, tine de vointa, etc.. [:)]

 

Horror [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rall, daca esti barbat inalt si musculos e ok si pe la 100 de kile..daca esti femeie de 1.50, nu e ok si echilibrul ala sanatos nu e la 100 kg.

 

"cuvintele" trebuie puse in contextul potrivit, ca daca le scoti din context orice cuvint poate deveni ofensiv.

 

ce face media...ii afecteaza decit pe cei slabi de inger. si eu la cele 62 kg ale mele ar trebui sa ma jelesc ca nu arat ca Gisele Bundschen  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rall, situatia e horror pt toata lumea, sa stii...

toti ne straduim zilnic sa ne incadram intr-un tipar cit mai sanatos, ne luptam cu poftele, cu tentatiile de la tot pasul, cu regimul de maintenance, samd

daca nu te lupti cu "inamicul din interior"permanent, pierzi teren si il cistiga grasimea. vorbesti ca si cum noua ne-ar fi usor, de la sine si chiar placut sa traim o viata disciplinata... 

 

drept dovada ca nu e usor nici in papucii nostri e ca multi se ingrasa la loc dupa ce au slabit. e o lupta continua...it never ends!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yum yum!!  [il] are picioare superbe

 

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/gisele-bundchen-shows-why-she-has-topped-supermodel-128487

 

ma simt obeza cind o vad  [:(]

 

 

vedeti ce usor e sa pici prada iluziilor din media? si nici macar nu mint, chiar ma face sa ma simt grasa...  [batcap]

bine...imi trece repede, ma tine cam 5 minute [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu oameni de 100 kg care arata perfect ok , muschi si fibra, stiu oameni care arata esuati la 100 kg.

Prima parte e imuna la media, a doua extrem de influentabila pentru ca undeva in mintea lor stiu sigur ca nu ala e echilibrul lor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma simt obeza cand o vad pe gisela asta. Arata bestial, mi-ar place sa arat ca ea dar nu sunt nici dusa cu pluta sa nu pricep ca mama natura nu m-a inzestrat cu corpul ei si ca nici nu ma pot lungi, nici lua la pila , orice as face. Plus ca e meseria ei, normal sa arate misto, ca daca era colega mea poate o invidiam mai tare. Dar ma uit in jurul meu si lumea e absolut normala ca si mine de altfel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...