Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Super abdomen ... hmm, cu patratele ... arata foarte bine tanti asta ce a pus-o Allure  [pk]

 

Coraly intr-adevar si eu cand ma rasfat catusi de putin imediat se vede la cantar  [batcap]

 

Carolinah sunt sigura ca la kilogramele si inaltimea ta arati foarte foarte bine  [aerob]

 

Biencuta la mine din cauza neglijentei inca nu s-a retras nici acum burtica complet dupa nastere (am nascut acuma 16 ani) dar inca mai lucrez la asta  [ascuns] si nu ma las pana nu voi avea si eu un abdomen frumos .... si pieptul l-am avut mare inainte de sarcina si mare a ramas doar ca acuma e mai putin pufos  [smulgpar]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Caress eu fara mancat dupa 6 si sarit coarda mult de tot amslabit 20 de kg dupa prima nastere. Asa ca: spor la sarit!

 

 

Si eu ca si Marina, daca esti cuminte in toate nu ai cum sa fii gras. Or fi si  execeptii cand sunt probleme hormonale :((

 

Caro sta mai bine la 1,67 ai ei decat eu la ai mei.

 

 

Andanii tu esti in poza?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, de la 57 de kg am ajuns incet la 60 :)))) asa ca m-am apucat la inceputul lunii si am revenit la 56, M-am lasat de sport si am continuat sa mananc dulciuri, ba chiar in Germania am exagerat, ca nu gateam, cumparam doar semipreparate si prajituri.

Acum e in ordine :)))) dar cum doar asa am reusit sa mananc sanatos, continui sa numar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, daca te uiti prin jur si vezi fete obeze sau pline de celulita la 20 de ani nu cred ca mai contaza anii. :))) Ca fapt divers in Germania femeile arata bine cand sunt sarite de 40 de ani, au corp frumos, fara celulita, fetele de 18-20 de ani sunt de obicei mai plinute.

 

 

1,69. La 55 kg e ff bine, desi am un IMC de 18 si ceva sau 19. Dar m-am simtit bine cand intr-o discutie u asistenta care nu ma prea iubeste zicea ca da, eu cu 50 de kg ale mele :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...