Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multi inainte, Xio!  Ce trec anii, parca aveai vreo 21-22? cand ai aparut pe forum [:)] Daca de la varsta asta ai un regim de viata bun, mananci sanatos si faci sport, la 40 o sa fii super fit :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am 28 de ani. Trebuie sa revin aici la 40 ? Nu de alta, dar sunt de cand a aparut subiectul, cand gasca era alta. :))

 

Pai gasca era alta ca atunci nici eu, care am deschis subiectul, nu bateam in 40 de ani [:-)))] Acum insa da [batcap]

 

Marina tot comenteaza, doar-doar om uita ca ea e cea ma slabanoaga dintre noi [zz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei - eu bat in 30, mai aproape de Xio deci...

 

Deci voi la 40 sunteti super-super! 

 

Raportez in sfarsit si eu 51!

 

Si cu ceva tonifiere ca am reusit sa ajung putin la sala in ultima vreme. De asemenea ce m-a ajutat foarte tare e sa fac cam de 4-5 ori/sapt 10 min de exercitii pt. core - nu va ganditi la Insanity...din astea simple, plank, lateral plank, cateva abdomene, cateva ridicari de picioare de jos pt. muschii abdominali inferiori. Cam atat si nu mai mult de 10 min. Dar vad ca facand de 2 luni constant se cunoaste binisor. La 51 abdomenul meu arata cum arata alta data la 50, serios. Si un minim de sport conteaza, ca eu clar nu ajung sa fac ce reusiti voi. Incurajator pt. cele ca mine  [flo2]

 

La mancare, mananc bine ca sunt in Ro si imi gateste mama!

 

MD: banana/iaurt simplu degresat/ovaz

Pranz: diverse - azi am ciorba de salata, apoi urzici si 2 oua fierte

 

Gustari - fructe, branza slaba de vaci cu marar si ceapa verde, nuci de la tara

 

Cina: Azi am  supa de rosii cu orez, conopida la cuptor cu putin pesmet si ulei de masline, salata de vinete ( fara maioneza ) 

 

Mai scap asa si cate un covrig ca imi plac rau  [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata  [flo2]

 

Si io , si io-s la 40  [batcap]  ... felicit fetele care pun accent pe aspect inca din tinerete pentru ca eu intre 20 si 30 ani am dat dovada de multa neglijenta asupra propriei persoane .... 

 

felicitari Xio ca esti atenta cu tine  [pup]  te admir mult pentru asta  [dual]

Ai dreptate , e plin de fete tinere care sunt de la grasute in sus, pline de celulita si care nici nu se gandesc la miscare sau la conceptul de a manca sanatos ... vad eu si la copil in clasa cate fete de 16 ani sunt vorba lui mai grase decat mine la 40  [V]

 

Corina    multumesc de aprecieri  [pup] ... e reusita poza pentru ca e bun fotograful  [batetoba] credeam ca m-ai vazut pe undeva, candva  [;)]

 

 Aaaaaa pentru cine nu a vazut-o pe caress  va spun eu ca e slaba, slaba , nu mai trebuie sa slabeasca ... are mijlocel de albina  [disco]

 

ioachim felicitari pentru abdomenul dobandit [pup]  .... ce fericita esti ca ai cine sa-ti gateasca [;)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..si abdomen extraplat. [:-)))] [:-)))] [:-)))] Copanelele mai trebuiesc lucrate, dar se rezolva pana la toamna!

 

Azi dimineata am incercat coarda, sa mi rup gatul si mai multe nu...si ce experta eram cand eram mica.Am gasit programe cu banda elastica, trebuie sa ajung la Decathlon sa imi iau si eu...!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...