Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

nope nu sunt cea mai slabanoaga, cred ca eu am oase usoare ca am aceiasi inaltime si kg bune mai putin dar arat fix ca voi.

Dar tb sa zic ca de d-an rina sunt f multumita. Nu am slabit in kg prea mult , mi se pare ca mananc oricum prea mult fata de ce obisnuiam dar imi curg hainele de pe mine. In mod evident am dat cm buni jos de pe fund si solduri. O fi si sportul ca am fost mama cuminteniei si am facut zilnic dar si Rina cred ca a avut partea ei de vina.

 

Inca mai merge un -2 dar cum am vacanta abia la sfarsitul lui iulie mai am timp sa-mi trag un beach body [xdulci]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri am fost la Pilates, asa cum mi-am propus. O fi Pilates eficient, tonifiant si greu, dar mie nu prea-mi place. Ma duc pt ca sa fie cat mai divers si ca imi convine ora, dar e clar ca nu se potriveste cu mine:-) Mie imi trebuie cardio, ritm  rapid, sa alerg sa-mi scot sufletul, sa transpir de numa'.. Sincer, de abia astept sa vina ziua de maine sa ma duc la tipa cu aerobicul:-)

In rest, am reusit cat de cat sa ma abtin de la zahar, dar in schimb mananc la fructe...Si astea contin si ele destul de mult zahar. Chiar asa, voi cate fructe mancati zilnic?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anka intr-adevar fructele contin zahar dar atunci cand ne e pofta de dulce decat sa mancam o ciocolata sau biscuiti atunci mai bine niste fructe sanatoase  [buca]

 

si eu mananc fructe multe , imi plac mult si-mi suplinesc de cele mai multe ori pofta de dulce .... am zile in care mananc doua gustari din fructe si zile in care doar o gustare ... ieri de exemplu am mancat doua mere mari si capsunici .... sambata am mancat cirese si capsuni in repetate randuri , azi doar un mar la prima gustare  [usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca mananc mai multe fructe zilnic decat mananci tu Ioachim :-) Cel putin in 5 zile din 7 :-) Ideea e ca mie nu mi-e pofta de ceva dulce, adica la modul general, mie imi e pofta de ceva foarte clar, de ex. de ciocolata sau de nu stiu ce prajitura:-) Anyway, ma voi abtine pe cat posibil, vad ce reusesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmm. Da, uneori mananc si mai mult de atat. 

 

Pe mine nu prea ma tenteaza dulciurile decat daca nu dorm. 

 

Altfel, prefer saraturile. Spre exemplu, acum trebuie sa muncesc pana tarziu in seara asta si rontai grisine de la Mega Image. O bunatate  - destul de "naturale" si numai 70 calorii pachetul intreg...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sau ce fac eu daca imi e pofta de dulce - mananc putin serbet inghetat ( frozen fruit sorbet ), sau ovaz ( pt. mine e mai bun decat orice dulce ), sau iaurt in care pun putin sos de mere neindulcit. Sau 2-3 lingurite de frisca light cu fructe - asta cred ca e desertul meu preferat de altfel, nu prea imi plac lucrurile foarte dulci. Sau branza ricotta degresata cu vanilie si suc de portocale in care ameste fructe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...