Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Yuhuu, v-am ajuns din urma !

Am zis ca fac o pauza de DC da pana la urma tot mi-am bagat nasul pe aici. Eu continui cu P90x si nu pot spune ca vad transformari majore la masura pantalonilor, insa sunt cu muuuuult mai tonica (corpul) si reusesc acuma chestii pe care la inceputul programului nu eram in stare nici sa le incep! Ca de exemplu programul Ab Ripper de abdomene, acum il fac aproape pe tot! Yoga a ramas progr.meu favorit, CoreSynergetics a devenit deja rutina, programele de brate si picioare sunt easy, aproape borring. Cand oi vedea schimbaril si pe plan greutate, dau raportul! Ah, da, tb sa imi iau un cantar nou, cel vechi a refuzat sa mai functioneze cand am inceput cu P90X.

 

Ah, da, daca tot suntem la capitolul prezentari, si eu ma apropiii de 40!

 

Mult succes !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata, ladies!

 

Ieri aveam febra nasoala la fund [:D]  de la Power Intervals. Si pe principiul cui pe cui etc cu febra asta m-am dus ieri la Pilates. Geeez, am crezut ca ma rup. BTW, n-a trecut febra inca...

 

Am 2 zile libere de la serviciu ca trebuie sa ma ocup de administrative, asa ca am in plan si un tratament facial pe la 5 si apoi Turbo Sculpt cu prietena Chalene. 

 

In rest, astept vara aia care cica incepe calendaristic sambata, da' nu prea vad sa vina nimic, ca iar au anuntat astia 14 grade maine aici [soc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cumva daca chia seeds au si contraindicatii? Ii dau copilului cam de 1 an, aproape in fiecare zi, cu mici pauze , cam 1 lingura pe zi in fructe... Stiu ca atunci cand am inceput sa-i dau nu auzisem nimic de genul asta, dimpotriva. dar ma gandeam acum, daca or fi? Aaaa, si ar trebui sa fac pauze in administrare? Sa-i dau in cure de x luni?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mocanita, daca rasnesti semintele de chia, e ok. Am citit mai demult pe un blog cum o mamica zicea ca piciul ei elimina semintele complet nedigerate...probabil ca stomacelul lor nu e suficient de puternic sa le macine singur. Nutritional vorbind sint safe.

 

Vorbind de febra, nici azi nu mi-a trecut febra de la Insanity de duminica  [alcool]

 

Panseluta, foloseste greutati mai mari la P90X, ca de aia ti se pare usor. Daca nu simti efort, faci degeaba. Eu dupa ce termin programul de brate si umeri de exemplu, imi  tremura tot upper body, nici nu pot sa-mi ridic bratele sa ma spal pe cap. Nu stiu cum spui tu ca e usor...

 

Biencuta, eu ti-am dat un exemplu sa vezi ca se poate. Nu e obligatoriu sa faci patratele. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, de ce-ti rozi frumusete de manichiura? [soricel]

 

Allure, am tot auzit de ciocolata aia cu sare. E buna? Nu e dulce deloc, ci sarata??? [alcool]

 

Ioachim, nu e bine ce faci...

 

Aseara am prestat o combinatie dubioasa de Ab Jam cu exercitiile de brate ale lui Tracy. Am renuntat la Turbo Sculpt din motiv de febra musculara inca f pregnanta.

 

Azi Pilates. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, inca nu e flat, poate peste vreo 2-3 luni de sport intens:)

Aseara am facut Tracy Workout A, ala pentru love handles, ca si eu tot pe acolo depun:)

 

In seara asta ceva pentru abdomen neaparat, pilates probabil, plus brazil butt-lift. In timpul zilei fac si cate 15 min de bicicleta statica.

 

Marina, esti? Dupa 8 zile de Rina, max 500 gr jos, si parca se vede ceva in jurul taliei. Dar cum explici ca scazi in cm fara sa scazi in kg? Si nu am tinut ca la carte... am mai si gresit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am fost la aerobic, am transpirat, a fost cardio, viata e mai frumoasa :-)

 

Azi, in schimb, petrec ca e ziua lui fiu-meu, deci voi mai scapa la dulciuri si prostii. Dar am voie, nu? :-) Sper, in schimb, sa ajung maine dimineata la aerobic, sa-mi mai spal din pacate:-)

 

Sa aveti o zi frumoasa,

Anca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...