Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

Coraly, din experienta iti spun ca Rina are efecte numai tinuta strict!

 

Hm, sunt sigura de asta, drept pt care probabil ca o sa incerc altceva, si anume m-as putea intoarce la numaratul de calorii, cum sugera si Xio. Trebuie sa mananc max 1400 ca sa slabesc 1-2 kile in 2 saptamani. Sau combin Rina cu numaratul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce fac fetele sportive? [:)]

Aseara am fost la fitball, raman la diverse variante de pilates si imi place din ce in ce mai mult, plus ca sunt super multumita de rezultate...si de dieta Montignac la fel, probabil ca voi ramane la ea ani de zile.Mi-am luat o banda din aia elastica si vreau sa incep sa fac si acasa cate ceva,.Din pacate programul de la sala la care merg este atat de variat si schimbator,si are atatea ore de cardiop, incat arareori am ocazia sa ma duc de 3 ori/saptamana, ceea ce mi se pare rezonabil, de cele mai multe ori sunt maxim 2 orele la care imi place sa merg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-aveam ca Pilates ala cu mingea mare se numeste fitball... Facem si noi cam 1 data la 2 sapt. la sala.

 

Azi nu m-am dus la Pilates, ca mi-a venit CM si sunt umflata si mi-a fost si lene, recunosc. Asa ca seara asta ma concentrez pe brate, spate, umeri, inca nu-s decisa ce program, dar gasesc eu ceva prin alea pe care le am.

 

Allure, nici tu nu mai mananci gluten deloc? Eu de 10 zile nu mai mananc nimic animal - strict vegan, fara grasimi, asa cum zice nea McDougall in cartea aia! Am de gand sa mananc asa toata vara, sa vad daca ma ajuta la ten. Ma scoate din sarite ca am in continuare cosuri pe fata. Nu inteleg de ce, iar solutiile oferite de dr sunt: antibiotice, AC, Roaccutane... Evident ca nu-mi convine niciuna din solutiile oferite. Antibioticele par mai acceptabile, dar tot vreau sa incerc fara. Madam dr scolita in UK la care am fost ultima data zice ca la varsta asta nu scap fara Roaccutane. Nici nu ma gandesc! De niciun fel!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns acasa dupa un maraton de cateva ore de cumparaturi si plimbari pe jos prin oras, si mananc mancarea mea preferata in Ro: telemea proaspata de oaie cu usturoi verde, rosii, ardei iute si marar. O nebunieeeee :D Nimic nu se compara . [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Corina, de ce-ti rozi frumusete de manichiura? [soricel]

 

 

Corina, de ce-ti rozi frumusete de manichiura? [soricel]

 

Allure, am tot auzit de ciocolata aia cu sare. E buna? Nu e dulce deloc, ci sarata??? [alcool]

 

Ioachim, nu e bine ce faci...

 

Aseara am prestat o combinatie dubioasa de Ab Jam cu exercitiile de brate ale lui Tracy. Am renuntat la Turbo Sculpt din motiv de febra musculara inca f pregnanta.

 

Azi Pilates. 

[soricel] eram si eu prin zona si habar nu aveam ce sa zic!!!

 

Anka La Multi Ani baiatului tau!!!

 

 

Mai e si din aia cu ardei iute! ati incercat o?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa ma mobilizez sa fac si eu ceva acasa.E tare greu...Am facut jumatate de ora de ballet pilates, superb.Mai mult nu am putut, am o febra la brate si la abdomen de la mingea aia de ieri incat abia ma misc.Oricum, e un inceput.Asta am facut:

http://www.youtube.com/watch?v=TYClZ-dP8s0

 

Partea 1, a 2-a si jumatate din a treia, nu am reusit sa termin toata seria de abdomene din motive foarte obiective [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tanti asta este o gluma fata de ce facem noi. Squats urile le facem in ture de 100 uneori cu greutati in maini, apoi alergam si facem planks alergam inapoi si alta tura de 100 de squats (5 feluri diferite a cate 20 fiecare)

Cand ne ridicam pe varfuri face 30 pozitie in fata, 30 pigeon toe, 30 ballet. Asta una dupa alta  [zirea]

 

Spor!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...