Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

O, dar nu ma doare de la squats :) Alea le-am facut asa, in joaca [il]  De o saptamana muncesc serios cu Tracy, plus abdomene si bicicleta. De acolo durerile. Am ajuns si la intepaturile de penicilina intre timp, tot de la programul lui Tracy pentru solduri [:D] (pt solduri cica, dar lucreaza toate, si tricepsii ma dor...)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toate sunteti genul asta de puteti sa treceti de la Clarks la platforme inalte? eu sunt exclusiv flat type, zici ca prasesc daca ma sui pe tocuri  [:)]

 

nu stiu de restul lumii, eu pot sa merg pe toace o perioada daca pielea e moale si nu ma bat.

unele femei arata tare funny cind merg in pantof inalt, vorba maica-mii, parca-s niste iepe impiedicate [:D]

sa stii ca nici pantoful tip balerin nu e bun la picior ca nu are conformatia naturala a piciorului, cu arc. 

dupa cum vezi pantoful meu "flat" are un pic de toculet care da piciorului suport.

 

am mai vazut si ceva pantofi marca Ivanka Trump, absolut mortali ca design dar oribili ca si comfort..oribili! nici nu mi-am bagat bine piciorul in ei ca m-au apucat crampele...ewww! imi statea arcul piciorului in aer  [sad]

cred ca cel mai incintata sint de papucii Mephisto ca sint ca un balsam pt picioare, perfect mulat pe calapodul meu; abia astept sa-i port la pantalonii largi de linen  [invant]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor,

 

Allure, eu folosesc greutati de 2kg. E putin, e mult ??? Fac cate repeats zice el, adica de regula 15, uneori 20 (daca o cere exercitiul). Deci merg pe varianta lean, nu pe muscle-growth.Febra = dupa prima saptamana (ma refer la Shoulders&Arms), in rest, NU. 

 

Mda, pesemne ca va tb sa adopt ceva schimbari. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...