Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

e foarte putin 2 kg. indiferent ce varianta faci si cit folosesti trebuie ca ultimele 2-3 reps sa fie epuizante si "grele"...trebuie sa simti acea arsura si efort maxim cind ai terminat cele 15 repetitii. 

 

Caro am gasit o lectura care aduce lumina in problema acneei (si nu numai) cum nu se poate mai bine. E buna de citit toata daca ai timp, daca nu macar intre pagina 6 si 10. are numai 20 pagini, nu e chiar asa mult.

 

http://www.scribd.com/doc/134329066/GreatLymphaticSystem-DrMorse

 

e simplu: e problema de eliminare blocata. cred ca trebuie sa apelam la clismele alea cu cafea cit mai curind  [bib]

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am revenit de la o nunta, trebuie sa pun opzacu pantofii ca au fost dementiali :))))

Nu mai vorbiti deasa ceva, ca eu cand plec inapoi trebuie sa imi car cu mine hainele de vara si pantofii de vara, ceea ce va fi groaznic...mai ales ca joi am ales i vineri cumparasem deja 2 perechi... printre care o pereche de cizmede vara tricotate, crem. M-am tot invartit de cand au aparut daca s aimi cumpar sau nu, si acum cand le-am vazut...owned! :))))))

 

a gasit mama-mea un blog fain de retete > Laura Adamescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mey ca stiam de Laura Adamescu de multa vreme :) l-au tot rediscutat pe la un subiect la bucatarie ....

 

Sa va fie de bine achizitiile, abia astept sa scap intr-un shopping mall, desi nu pot sa zic ca nu am vazut pantofi. Aici sunt ceva magazine braziliene care au pantofi misto dar au preturi cand apar colectiile noi de imi cumpar louboutin in banii aia cu putina straduinta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

reteta aia de paine fara framantat a Laurei Adamescu , coca pusa la cuptor intr-o oala incinsa bine, cu seminte, rosii uscate, etc... e cevaaaaaaaa  [:)] .. 

da' nesanatoasa, stiu :)

 

Am vazut o data un documentar despre Rio in care vorbeau si despre industria pielariei, tin minte ca ziceau ca si-au triplat exporturile in ultimii ani si era si o raita prin magazinele de profil spre exemplificare...Ce pantofi , ce sandale am vazut atunci......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E Adamache, nu aamescu :))) stiu ca e de multa vreme, de cand a aparut i-am spus mamei, ca il stiam pe sotul ei de pe alt forum. dar eu nu am intrat deloc, iar mama-mea e "clienta" fidela.

 

Ma duc acum la alta runda, de cumparat rochie pt cununie si altele pe care imi pica chii :)))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo din trairile mele mondene pe net am dat iar de Monica ex Columbeanu....

dupa ce m-a umilit cu 3 ore pe zi sport a prezentat reteta de clatite proprie:

in blender pui o banana cu un ou, amesteci bine si apoi folosesti compozia sa faci clatite in modul clasic.

A fost bataie in casa la noi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, am citit tot articolul, dar nu m-am prins ce recomanda sa facem... De ce consideri ca ar fi cazul de clisma cu cafea?

 

pai zice ca trebuie curatate caile de eliminare a toxinelor din corp (rinichi si colon) ca sa nu fie nevoie sa mai iasa prin piele.

asta e rolul la detox...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...