Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 709
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poate s-a saturat si ea sa o ia peste urechi de fiecare data cand deschide gura. Mai ca imi vine sa cred ca exista un grup anti Allure la cat de des e combatuta aprig in ultima vreme. Nu stiu cum de a sarit in okii oamenilor abia acum dupa atatia amar de ani de cand discutam cam in acelasi ton.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost combatuta cu argumente atunci cand a fost cazul, asa cum si ea a combatut ideile altora, si nu a luat-o peste urechi de fiecare data cand deschis gura, sa nu exageram. Au fost cateva subiecte, la unul mi s-a parut ca i s-a adresat o remarca deplasata, dar ma indoiesc eu ca nu mai poate acum Allure din cauza asta si ca plange cu perna inbrate ca oameni rai de pe DC au contrazis-o :))))) o sa revina.

 

 

 

Stiti care e povestea cu uleiul de rapita? Am vazut ca ba e  recomandat, ba nu e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost plecata toata ziua, de la 5 dimineata la 11 seara, dar tot am bagat cele 70 de squats de la challenge. In birou, mi-am scos pantofii cu toc si da-i si baga la squats [pk]

Azi e zi de Pilates si de 1.5 ore de rasfat la salon: masaj, DermoCell etc.

 

Va pup si va doresc o zi minunata si sportiva!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai simple le-am facut ieri, si azi la fel ca nu am gasit greutatile...sunt undeva pe terasa, in cutiuta lor, dar stiu ca oricum cele mai mari sunt de 3 kg.Ma straduiesc sa le fac cat mai corect macar.Azi 55...?Am facut deja doua serii de 25,fara prea mare efort, parca mi se pare cam putin sa cresc doar cu 5 astazi...Care e ideea graficului?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...